Saç Jant renk önerisi..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Herkese,
Yazlik lastik ve fotoğraftaki jantları çıkartıp,4 mevsim lastiklerle saç jantlarımı takıcam.Renk olarak kararsız kaldım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Herkese,
Yazlik lastik ve fotoğraftaki jantları çıkartıp,4 mevsim lastiklerle saç jantlarımı takıcam.Renk olarak kararsız kaldım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

altın sarısı yap kaputun sağ yada sol tarafından yan yana iki ince altın sarısı şeriti arka tampona kadar uzat

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saatlerdir düşünüyorum ve sonunda karar verdim,Jantın çerçeve kısmını beyaz yapıp kalan orta göbeği komple lacivert yapıcam :)

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yapayım diyorum Berkay kışlıklara fakir spec :D neyse sana gelince beyaz çok güzel olur

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevk meselesı ama ben govde rengı jantları sevmıyorum boyle renklı jantlar daha cok hosuma gıdıyor ozellıkle fosfurlu renkler ama bence arac lacıvert sarı yap fenerbahcelıysen sanımız yurusun =))

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabah 10 da başladım ve 16 30 da bitti..Sadece yarım saat yemek molası verdim :)
Çift renk yaptım orta göbek boncuk mavisi :) Çerçeve kısmı beyaz..
Renk tonlaması çok güzel oldu arabaya takamadım henüz bakalım arabada nasıl duracak..
Fotoğraf eklerim takınca :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gri renge boyayıp, 4 tane de yan sanayi jant kapağı taktın mı fıstık gibi olurdu, tabii jant kapaklarını jantlara plastik kelepçelerle sabitlemek şartıyla :). Araba koyu renk olduğuna göre jantların açık renk olmasında fayda var.