sağ arka cam sorunu

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar bikaç gün önce sağ arka camın açılıp kapanmadığını fark ettim, düğmeye basınca tepki yada motordan gelen ses yok, arıza vs. göstergesi olmadı yol bilgisayarında,yanık vs koku olmadı, neden olabilir?Selamlar.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor yanmıs olabılır kablo cıkmıs olabılır elektrık gelmıyo olabılır belkı kapının ordan gelen kablolarda kopukluk olmustur kapı panzılotunu sokup bakmanız lazım yada baktırmanız cok nedenı olabılrı belkı dugmenın jack ı cıktı yonlendırmıyor..

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç çalışırken kapı düğme ışığı yanıyor, buda kapıya elekrtik geliyor demek sanırım, motor gitmiştir diye düşünüyorum, tabi eğer tek kablodan geliyorsa elektrik.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam el ile hareket ediyorsa yada aşagı düşmüşse içeride ki teli sarmıştır.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dugme elektrıgı ayrıdır kı yanı belkı dugmeden motora gıden kabloda sorun var ? yada dırekt motora gelen 12 volt kablosunda.. dedıgım gıbı elınızden gelıyor ıse kapıyı sokun kendınız kontrol edın

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Motor ve elektrik tesisatı sağlamsa o zaman camı indirip kaldıran mekanizma telinin baş kısmında bakalit bir parça var, büyük ihtimalle o parça kırılmıştır. Orijinal parça maalesef pahalı. Ben İzmir'de bu parçanın metal olanını buldum, parça bedeli, sök, tak derken anahtar teslimi 100 TL ya mal oldu.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savas abı ama motorda tık ses yok dıyo elektrıksel bısey bellı oyle olsa motor boşa saar ses gelır kı..

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet motor tık demiyor, yol bilgisayarı bu arızaları göstermez mi? kafama takıldı, en çok ihtimal kablo kopuğu yada motorun arızalanmış olması, sağolun cevaplar için.
Allahtan cam kapalı iken oldu, ne olduysa.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza göstermez ne yazık ki
ya motora akım gitmiyor yada meftah oldu,ben merakımdan şimdiye döşemeyi sökmüştüm :)

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanım olsa uğraşacam ama yok işten eve gel çocuk bak bizim iş :) camı elle açmaya çalıştım yok yerinden oynamıyor, en azından kapalı ya ona şükrediyorum :) selamlar.