Sağ Aynaaa Şöföörrrr:(

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, bende cuma günü anadolu bulvarının orda aşti köprüsü altında vurdum arabayı, hayırdır dielim bu aralar opelim net üyelerinin başında bi acaiplik varya neyse :)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Teşekkür ederim Göksel,,Sanada geçmiş olsun mühim bir şey yok değilmi?

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok şükür, maddii olarak senin kazaya eşdeğer diyebilirim. Benim ön tampon, karşının arka tampon ve sol arka çamurluk zarar gördü. Hızlı olsaydık daha feci olabilirdi. Kaza her zaman olur bari böyle ufak kazalarla atlatmış olalım. Tekrar geçmiş olsun.

burakasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

Bu ülkenin en büyük sorunu kendi işine önem vermeyip başka her işten anlayan(!) insanların yüksek oranda olması. Yani yaklaşık 20 milyon trafik polisi var ama yine kaza ve kuralsızlık oluyor :)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok şükür, maddii olarak senin kazaya eşdeğer diyebilirim. Benim ön tampon, karşının arka tampon ve sol arka çamurluk zarar gördü. Hızlı olsaydık daha feci olabilirdi. Kaza her zaman olur bari böyle ufak kazalarla atlatmış olalım. Tekrar geçmiş olsun.

geçmiş olsun.
"Haklısın Göksel bencede bu kadracık olsun olcaksa,,ama ben diyorum opelimde nazar var kim ne derse desin abant değilde topluca kurşun döktürme lazım:)sanada tekrar geçmiş olsun Göksel"

Bu ülkenin en büyük sorunu kendi işine önem vermeyip başka her işten anlayan(!) insanların yüksek oranda olması. Yani yaklaşık 20 milyon trafik polisi var ama yine kaza ve kuralsızlık oluyor :)

"Evet haklısın hadi bırak trafik polisini bu memlekette doktordon iyi doktorlar , muhasebeciden iyi muhasebeciler,,mühendisten iyi mühendisler var..Taanrımm herkes mesleğini değil ama başkasının işini iyi yapıyor:) "