Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüşelim inşallah ama fırsat olmuyor bir türlü.. :( Hayırlısı inşallah.. Aşkın Mercedes Clk 200 komp. avangarde aldı..Uğraşıyor.. :) Bende henüz araba yok belki 97 model corsa falan alabilirim belkide hiç almayabilirim..Malum durumlar sıkıntılı artık yalnız değilim.. :) İdare etmek lazım artık.. :)

ucurum666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar sakaryadan ben de varım... bende astra h var 2005 model easytronik... ben aracımın ses sisteminden hiç memnun değilim... önceden corsa vardı bende...onun ses sistemi bile bundan çok iyiydi... twiter kurtarır mı acaba ne dersiniz? çarkın arkasında pionerr cıya götürdüm eleman dinledi.ses fena değil ama twiterla daha da iyi olur dedi.elindekiler hoş ses vermedi haftaya yeni ürünler gelecek o zaman bakalım dedi.siz ne dersiniz??? bu astra h ın ses sistemini beğenen var mı ya da kendisi yeniden düzenleyen? kaliteli ses istiyorum

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aramıza hos geldın :) teybı degısmeden megafonda baglasan sonuc senı pek tatmın etmeyecektır. sana onerım teybı degıstır ufak bı anfı al bıde on kapılara mıd takımı ıstersen bagaja da ufak bı bas takabılırsın... benım takıp cıkarmadıgım alet kolon hoparlor kalmadı benı bılen bılır :) ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı :) kolay gelsın...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu abı hayırlısı olsun hem senın ıcın hemde Aşkın abi için bende hersey aynı caddy ıle takılıo bızım patron :=) opelden sonra pek alısamadım ama takılıoz ıste herkese slmlar saygılar...

ucurum666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben öyle çok masraflı aman aman birşey istemiyorum.sadece sesi temiz ve net almak istiyorum... bu işi yapan eleman tweeter ları değişsek yeter dedi ama bilemiyorum...
sizin dediğiniz gibi teybin çıkış gücünün de kaliteyi etkilediğini duymuştum.bunu zaten gider gitmez o arkadaşa da söyledim ama önemli değil dedi... ticari açıdan böyle söylediğini düşünmüyorum çünkü yaklaşım tarzını çok beğendim. ama dediğim gibi tweeter ları aracın üzerinde kendisi de deneyince beğenmedi... öyle anfi falan uğraşmak istemiyorum açıkcası... ön kapılardaki hoparlörleri değiştirmeyi düşnüyodum ama gerek yok dediler... ne yapacağımı bilmiyorum... galiba böyle binmeye devam etcez... ha bu arada yapacağım masraf ta 200 tl yi aşmasın diyorum... tabi ne kadar ekmek o kadar köfte mevzusuna da sonuna kadar katılıyorım :)

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merak ettim de şuanda aktif Sakarya'lı kullanıcımız var mı ? Ben iş gereği yarı Sakarya'lı sayılırım :LOL:

• Beğen
Tepkiler: Kaan.