Sanırım sesi buldum!

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 haftadır, özellikle stabilize yolda aracımın bagaj kısmından gelen tıkırtı şeklindeki ses ile uğraşıyorum arkadaşlar. ֖nce bagajı komple boşalttım, ses kesilmedi. Ardından Stepneyi çıkardım, ses yine kesilmedi. Pandizotu söktüm, arka koltuk emniyet kemerlerini sabitledim, bagajdaki sigorta paneline baktım, tavandaki anteni bile sıktım ses yine kesilmedi.

Belki akustik yanıltıyordur ve ses bagajdan gelmiyordur diye -elle salladığımda sallanmıyor olmasına rağmen- kaliperlerde iyileştirme yaptırdım fakat tıkırtı yine devam etti.

Bagaj kapağı döşmesini sökmeden önce bir de flex floor kısmı ile uğraştım, katlayarak en alt  kısma getirdim, üzerine ağırlık koydum, kısa bir test sürüşü yaptım ve ses gelmedi. hareket edebilen flex floor kısmını el ile salladığımda da sesi duydum ancak emin olmak için o kısmı söküp birkaç o şekilde aracımı kullanmak istiyorum...

Fakat o kısmın nasıl söküldüğü hakkında pek fikrim yok, söken var mı acaba  032questn

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sanırım sesi buldum!

flex floor sokulmuyor anca baglantı demırını kesmenız lazım o zamanda yazık olur
ındırın en altta yokmuş  gıbı kalsın ben oyle kullanıyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
flex floor sokulmuyor anca baglantı demırını kesmenız lazım o zamanda yazık olur
ındırın en altta yokmuş  gıbı kalsın ben oyle kullanıyorum.

Tamam ama ses yapan kısmı tam olarak bağlantı demiri zaten... En alta sabitleyerek birkaç gün o şekilde kullanmayı deneyeceğim, umarım tekrar ses yapmaz...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Tamam ama ses yapan kısmı tam olarak bağlantı demiri zaten... En alta sabitleyerek birkaç gün o şekilde kullanmayı deneyeceğim, umarım tekrar ses yapmaz...
malesef üzerine ağırlık koymazsanız ses kesilmez tecrübe ile sabit.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O halde bagaja evde boş duran BASS kabinini koymak suretiyle inceden bir tesisat yapmak farz oldu... Bass ağırlık yapar ve tıkırtı sesi çıkmaz, zaten çıksa da bass'ın sesinden duyulmaz  greatt Yani bass kabini, sorunu her türlü çözüyor :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
O halde bagaja evde boş duran BASS kabinini koymak suretiyle inceden bir tesisat yapmak farz oldu... Bass ağırlık yapar ve tıkırtı sesi çıkmaz, zaten çıksa da bass'ın sesinden duyulmaz   greatt Yani bass kabini, sorunu her türlü çözüyor :D
oda bir çözüm yolu biraz sesli bir çözüm yolu :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
O halde bagaja evde boş duran BASS kabinini koymak suretiyle inceden bir tesisat yapmak farz oldu... Bass ağırlık yapar ve tıkırtı sesi çıkmaz, zaten çıksa da bass'ın sesinden duyulmaz   greatt Yani bass kabini, sorunu her türlü çözüyor :D

ևözümün alası; hem etkili hem eğlenceli!  011zaa

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
ևözümün alası; hem etkili hem eğlenceli!  011zaa

ne yapayım abi ses deli etti beni vallahi... bass olayı ne zamandır aklımdaydı, bahaneye bakıyordum ama böyle olacağı hiç aklıma gelmezdi  005hihih :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
ne yapayım abi ses deli etti beni vallahi... bass olayı ne zamandır aklımdaydı, bahaneye bakıyordum ama böyle olacağı hiç aklıma gelmezdi  005hihih :D

şu bahaneler kadar keyiflisi var mı yaa  011zaa

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş

türk milleti ıste ne yapcan en kısa yoldan cozume ulasıoz ustun zekamızla :D bence guzel sonuc kısaca