sanroof anahtar ile kapanmıyor?

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a. arkadaşlar aracın camları acıkken kumandadan kapıları kıtleyınce camlar kapanıyor fakat sanruf acık kalıyor. çok önemlı bı durum değil ama herkezde mı bu şekılde yoksa araçta bı arıza mı var merak ettım ya da normalde de bu şekilde ise basit bi bağlatı ile camlarla bırlıkte kapatma özelliği eklene bilir mi malum sıcaklar gelıyor sanrufu sık açmaya başlıyoruz.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H hb ta öyle, kapanmaz, Cam tavan olanlar sunroof değil. Kapanması için ekstra işlem yaptırmanız gerekir. Aracınız sedansa, sedanı olanlar cevap verecektir :D

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O işlemi nerde yaptırabiliriz peki

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte o sıkıntı, ben araştırdığımda yapan yoktu. Punto formunda biri uğraşmış, google dan bakabilirsiniz. Hundai, formunda direk modül satıldığından bahsetmiş ama araca özel sanırım. Ankaradaysanız webasto ya bi sorun, belki onlar biliyordur. Birde şöyle bi ürün var ama iş görür mü bilemiyorum.

http://www.cancanoto.com.tr/CamSunroof-Kapatma-Modulu,PR-1523.html

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtube da şunu gördüm;
Link olarak çalışmadı, son kısmını yazıyorum;
v=ErFkV0iuOtI

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtube da şunu gördüm;
Link olarak çalışmadı, son kısmını yazıyorum;
v=ErFkV0iuOtI

piyasataki tüm modüller aşağı yukarı uyuyor modülü kendımde takarımda cam otomatiğinden sanruuf motoruna kablo çekip röle ile bağlantı yapmak gerekıyormus haftaya konya skağa gitmem gerek ayırlısı uzaktan kolay görünüyorda yaparım inş. önemlı olan en ucuza mal etmek bnce

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasataki tüm modüller aşağı yukarı uyuyor modülü kendımde takarımda cam otomatiğinden sanruuf motoruna kablo çekip röle ile bağlantı yapmak gerekıyormus haftaya konya skağa gitmem gerek ayırlısı uzaktan kolay görünüyorda yaparım inş. önemlı olan en ucuza mal etmek bnce

Kendin yapabilirsen harika olur zaten, ben sorunlardan oraya girememiştim. Şimdi Astra F te aklıma geldikçe ufaktan birşeyler yapmaya çalışıyorum.

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendin yapabilirsen harika olur zaten, ben sorunlardan oraya girememiştim. Şimdi Astra F te aklıma geldikçe ufaktan birşeyler yapmaya çalışıyorum.

müsait bi ara bu projeyi yapalım sizin aracada uygulayalım. proje denmez gerçi şükrü abinin yaptığı esp projelerinin yanında :) hele şu lpg gösterge projesini opel servisi bile öğrenirse sıfır araçlarına uygulayabilirler