Şanzımanımı yaptırıyorum sürekli atma ötme gibi sorunu çıkıyor

samet4698

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar
şanzımanımı daha 4 ay önce yaptırdım vites geçişlerinde çok sarsıyor bazen yolda giderken vitesten atıyor yolun ortasında çok zor durumda bırakıyor beni bu gidişle canımdan edicek beni önerileriniz nedir ustaya söyledim kavga ettim hatta suçu bana buluyor,mahkemeye verdim fatura herşey duruyor.yağı falanda eksik değil hayvan gibi basan birisi de değilim ne öneriyosunuz?ankara da adam akıllı önerdiğiniz usta falan var mı malum iş yerim 1 saat uzakta mecbur yaptırmam gerekiyor

not : vectra b 2.0 aracım

ramco1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun hocam ilk defa böyle birşey duydum 4 ayda şanzıman mı bozulurmuş adam akıllı bi ustaya göster derim öncelikle.Hakkını aramanı da öneririm sakın hakkını yedirme sana yapan başkasına da yapar peşini bırakma bu işin.gel gelelim şanzıman konusunda başka bi ustanın fikrini almadan hareket etme bence,benim bakımlarımı yaptırdığım samet usta var onu önerebilirim hem satıyor hem bakım yapıyor bi ara görüş istersen https://cikmadukkani.com/urun-opel-vectra-b-2-0-benzinli-otomatik-sanziman-619 hem de bi fikir sormuş olursun takipteyim istersen özelden yaz bana avukat konusunda da yardımcı olabilirim.Ustanın adını dükkanını da söyler misin başka arkadaşlarda yanmasın

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2cr serhat inci daha önce vectra b sahibiydi. Onla da iletişime geçebilirsiniz. Ankarada opellerin bu onarım işleriyle uğraşıyor