Sari Anahtar Simgesi Yardim

byferhat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eefe957a54f5369b5b05213fc797f1ae.jpg
Öncelikle iyi akşamlar aranıza yeni katıldım.Aracım 2012 hb 1.3 dizel otomatik yaklaşık 4-5 aydır bu simge araba çalıştıktan 1 dk sonra yanmaya başlıyor.Bilgisayara bağladığımızda herhangi bir sorun çıkmadı hata kodlarını sildirdim 2 kez hala yanmakta aracın bakımı yeni geldi. Bir şey dikkatimi çekti aracı 4 gün çalıştırmadım daha sonra ilk çalıştırdığımda bu simge yanmadı ancak ikinci çalıştırdığımda yine yandı.Lütfen değerli görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Aracın orjinal ampüllerini değiştirerek yüksek voltlu led ampül taktınız mı? Bazen led ampül bile arıza ışığı yaktırabiliyor!

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 103
Öncelikle iyi akşamlar aranıza yeni katıldım.Aracım 2012 hb 1.3 dizel otomatik yaklaşık 4-5 aydır bu simge araba çalıştıktan 1 dk sonra yanmaya başlıyor.Bilgisayara bağladığımızda herhangi bir sorun çıkmadı hata kodlarını sildirdim 2 kez hala yanmakta aracın bakımı yeni geldi. Bir şey dikkatimi çekti aracı 4 gün çalıştırmadım daha sonra ilk çalıştırdığımda bu simge yanmadı ancak ikinci çalıştırdığımda yine yandı.Lütfen değerli görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Hocam öncelikle geçmiş olsun ve aramıza hoşgeldiniz. Bilgisayarda sildirdiğiniz hata kodları nedir ? Hata kodlarını bizle paylaşırsanız araştırabiliriz.

byferhat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke hata kodlarini yazsaydım ancak hatirladiklarim hoparlör, yanlış anahtar gibi adı vardı . Birde en son uzun yoldan geldikten sonra buji hatası da verdi sildirdik yine ışık yanıyor. Korkuyorum daha büyük bir sorun var diye sanziman yada motorda

M.Duman

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bakım uyarısı gibi duruyor.