Schumacher dönüyor

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
schumi'yi severim mercedes'e renk katacaktır diye tahmin ediyorum.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Schumi F2007 ile test sürüşlerinde kimi ve massadan daha hızlı tırlar atıyordu, pist ve hava şartları ne olursa olsun rekabetci bir araçla schumi herzaman bir adım önde başar yarışa. o gerçek bir pilot ve bu işte master. massa gibi kuru zeminde düz pistte hızlı gidebilmekten başka bir vasfı olmayan pilotla karşılaştırılması bile bence saçma.

En son yarışında brezilyada raikoneni nasıl geçtiğini üstelik kiminin sıkıştırmalı defansına rağmen sanırım kimse unutamamıştır. yarışı kazanması garanti olduğu farklarda bile yani 20-25 sn fark attığı zamanlarda bile en hızlı turları atan bir pilot kimde var?

clubber220

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
schumi dönerse gzl olur.pek tuttuğum biri değildi ama yarışlara renk kataıcak bırısı.ahh nerde o eskı hakkınenlı vill lı schumılı yarıslar nerede sımdıkı yarıslar.bu sene hangımız su keske sampıyon olsun dıye merak etti?kım olursa olsun cokta tınn geciyor sezonlar.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F1 gerçek şampiyonuna kavuştu, fason şampiyonlar peşinden takip ederler:)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sumayer topac olmus hala dönüyormuş:D:D:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şiiişşş ! Shumi ye laf yok..

kanka burada sumiyi benim kadar takip eden yada seven başka biri daha olduğunu sanmıyorum bence dönmemeli bırakmalı bu geyikleri jordan gibi aptallıklar yapmamalı adam 50 yaşında dönebilirim diyo hala sumide dalga geçirtmesin kendiyle akıllı olsun adam olsun.:D:D:D

ne sumayer halamı dönüyor koluna bacağına ışık takmışlar tam renkli topaç olmuş:D:D:D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya dönüyormuş kanka işte adam.. dön baba dönelim :D