Schumacher dönüyor

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sumayere karşı değilimki düşmanda değilim hatta bana kalırsa senna dan bile iyi pilot..
benim burda anlatmak istediğim şu ki ekılstının gazına geliyorsunuz. başka bir şey yok eğer mercedes sampiyon olmak için sumayeri almış ise mercedes bu kadar bu adama bel bağlamış ise ferrari tam bir aptalmış neden massa kaza yaptığında bu mükemmel sumayeri ikna etmedi de sizinde bir kaç konu önce dile getirdiğiniz ferrari nin adını kötülemesine sebep olan bir pilotla yarıştı( ki ben böle düşünmüyorum adının kötülendiği falanda yok)

he benim evimdeki iki posterden biri sumayer diğeri jordan dır ve ben ikisininde geri dönmesine karşıyım çünkü gerek yok.

ahhh ekılstın ahhhh nelere kadirsin beee goçummm benim...

sumayer öyle bir pilotturki rakip garajların önünden geçerken yere yatıp arabanın altına üsüne bakan diğerleri yatlarda sevişirken garajda kalan bir adamdır.
dikkat etmişmiydiniz yarış esnasında rakipleri nasıl incelediğini gören ben böyle bir sumayer taraftarıyım işte.

ama hayran olduğum kişilerin başka insanlar tarafından kullanılmalarına katlanamıyorum ve bunda başarılı olmalarına hiç katlanamıyorum...

ah ekılstın ah ve gaza getirebildiklerin bak nasıl başarılı oldun ki bu sene yarışları bir kaç yüz kişi fazladan izleyecek. ve ah sumayer ah ki bi dalavereye gelirsen seni sen olarak bilmeyen kaç kişinin diline maskara olacaksın :D:D:D

herkese selam sumayere devam....

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkat etmişmiydiniz yarış esnasında rakipleri nasıl incelediğini gören ben böyle bir sumayer taraftarıyım işte.

ama hayran olduğum kişilerin başka insanlar tarafından kullanılmalarına katlanamıyorum ve bunda başarılı olmalarına hiç katlanamıyorum...
Bu konuda haklısın. şunuda ilave etmek istiyorum. aslında schumi yarıştığı dönemde büyük bir kısım sonuçların hep aynı olmasından dolayı, yani schuminin ve ferrarinin çok üstün yarışması raitinglerin düşmesine ve yarışların sıkıcı geçmesine neden olmuştu.

Schumiyi göndermenin yollarını aramaya başladılarki buna Ferrari yönetimi ve özelliklede John Todt çanak tutmuştur. Ben 2006 sezonuna kadar ferrarinin hiç motor patlattığını ve bu kadar mekanik sorun yaşadığını görmemiştim. taa ki japonyada kazanacağı yarış sonucunda şampiyon olacakken motoru bitene kadar.

Bu politik oyunların çoğunu muhtemelen bilmiyoruz. Masanın nasıl ve neden getirildiği belli. baba takım patronu oğul menajer:D

Dolayısıyla schumi gönülsüz bırakmak zorunda bırakılmştır. şimdi bu tarz bir adamı; yarışmayı çok seven hayatını buna adamış, sadece direksiyon tutup yarışmayan (rai gibi) aracınıda geliştirecek kadar, hatta dediğin gibi rakip araçları inceleyip buna karşı yenilikler üretebilen bir adamı yarışlardan koparamazsınız kolayca.

Elbetteki massanın yerine yarışmalıydı belkide hevesini yeniden alıp geri çekilebilirdi. yada kalan yarışlarda çok başarılı olup ferrari ile alonso yerine devam edebilirdi. ama neler olduysa son anda yarışmaktan vazgeçti. ben bunun boynundaki ağrı olduğuna inanmıyorum.

Zaten araç çok kötüydü ve geri döndüğünde istediği sonuçları alamayacaktı. sizlerinde ifade ettiği şanına leke sürülmesini tercih etmemiş yada göze alalamış olabilir.

O, sıfırdan en baştan başlamak, rekabetci bir araç içerisinde olmak, ve eski heyecanını hırsını tekrar göstermek istedi. ben bir hayranı olarak doğru yaptığına inanıyorum.

Hiç yarış kazanamasada, şampiyon olamasada, o pistin üstünde var olması, bir kaç geçiş yapması ruhunu koyması benim için yeterli olacaktı. ayrıca bu tğm olumsuzluklar yaşansa bir günde EFSANE olmadığı için bir gündede KEPAZE olmayacaktır.

Saygılarımla.

H

hakandemir

Bilgi Girilmemiş
bence bi bıraktın bırakıcan, massa yı bahane edip, adamı tekrar yarıştırmayın. hayır eski performansını gösteremicek. snra millete eğlence olucak.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sumi ne kadar heyecan kattı formulaya??

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zamanında dönmekle yanlış yapıyor dedim ama hayranlarından çok tepki gördüm. Tekrar, az ve öz olarak belirteyim: Eşşek sıpayken sevilir.