sehir ici 400 krs lpgde

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım sehirici lpgde 20 lıraya tam 50 km yaptı ayarsızlık var galıba yeni kapak contası falan yapılmıstı sizcede cok yakmıyormu?

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende conta değiştirip kapak işlettim yakıt iyi yinede şehir içi 2.45 den gaz alıyorum 20 tl den 70-80 arası gidiyor sakin kullanımda. Geçen uzun yol yaptım 500 km yolu 2.50 ortalama gaz fiyatı 100-90 tl arası yakıtla kat ettim.Gaz ayarı yaptırmadım çünkü sistemim milanonun eski versiyonu ayar yaptıracak usta bulamıyorum ama çok stabil çalışıyor sistem gösterdiğim usta bunu bi kez sağlam ayarladılarsa dokunma bişi olmaz demişti....

Son düzenleme:

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bıktım artık bu arabadan herseyni düzelttik dedik al bu seferde yakıtı cıktı bidaha opel alırsam allah belamı versin bu kadr resil bi araba görmedim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
valla bıktım artık bu arabadan herseyni düzelttik dedik al bu seferde yakıtı cıktı bidaha opel alırsam allah belamı versin bu kadr resil bi araba görmedim

Opelin suçu yok ki.... opelin dilinden anlayan usta yok... ha değiştir parça de değiştir parça.... bende bundan sonra opel almayacağım Japon alacağım... keyfime bakacağım....

Ne etti isem adam edemedim...

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin suçu yok ki.... opelin dilinden anlayan usta yok... ha değiştir parça de değiştir parça.... bende bundan sonra opel almayacağım Japon alacağım... keyfime bakacağım....

Ne etti isem adam edemedim...

abi böyle bişi yok ya yaptır yaptır bitmiyo derdi elalem sahın dogana biniyo benden masrafısz bu nedir abi ya yaptırda yaptır adama gittm simdi abi ayarları kacmıs ayarlıyalım dedi yaptı silkeliyodu tupe gecince 1. dakka oda düzeldi bakalım aldım 20 tllıkde bakalım nasıl olcak 300 km yol gittim uzun yolda lpg 2.36 almıstım tm 50 tllık 300 km gitmisti sehir ici aldım 70 lıralık 2.600 den araba gitti 200 km ya noluyo buna dedim bi aldım 20 lıralık 50 de kaldı bu salak arabadır ya ins. düzelmisdir tövbeler tövbesi keske o bozuk halınle veripde 12 milyara tamire vercem parala 2 milyar üstüne 4 milyar koyüp alsadım bi honda civic adamlar gs nin macında arabaları oldu yerde yakarcasına bastı hiç bisi yok bizde aman bisi olmasın die bi yerlerimizi yırtlıos yok ya bu kadar resil bisi olamaz derti bitmiyo bide saglam diolar neresi saglam bu arabaların ya daha 2 sahbımıyım be km si 150 binde allah kkahretsin böle arabayı

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi böyle bişi yok ya yaptır yaptır bitmiyo derdi elalem sahın dogana biniyo benden masrafısz bu nedir abi ya yaptırda yaptır adama gittm simdi abi ayarları kacmıs ayarlıyalım dedi yaptı silkeliyodu tupe gecince 1. dakka oda düzeldi bakalım aldım 20 tllıkde bakalım nasıl olcak 300 km yol gittim uzun yolda lpg 2.36 almıstım tm 50 tllık 300 km gitmisti sehir ici aldım 70 lıralık 2.600 den araba gitti 200 km ya noluyo buna dedim bi aldım 20 lıralık 50 de kaldı bu salak arabadır ya ins. düzelmisdir tövbeler tövbesi keske o bozuk halınle veripde 12 milyara tamire vercem parala 2 milyar üstüne 4 milyar koyüp alsadım bi honda civic adamlar gs nin macında arabaları oldu yerde yakarcasına bastı hiç bisi yok bizde aman bisi olmasın die bi yerlerimizi yırtlıos yok ya bu kadar resil bisi olamaz derti bitmiyo bide saglam diolar neresi saglam bu arabaların ya daha 2 sahbımıyım be km si 150 binde allah kkahretsin böle arabayı

sizin ki büyük bahtsızlık

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek tırnak buji kullanın mümkünse 0.9 mm aralıklı sonra kalibrasyon yaptırın.Lpg sisteminde kaçak varmı baktırın derim.Conta değişimi sırasında lpg hortumlarında gevşeklik olmuş olabilir.Belki sızdırırdır ihtimal...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım senn araban sorun cıkartıyo die tüm opeller sorunmu cıkartıyo oluyo? Bitiorum şöyle yorumlara ya nedir bu devamlı genelleme ?

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım senn araban sorun cıkartıyo die tüm opeller sorunmu cıkartıyo oluyo? Bitiorum şöyle yorumlara ya nedir bu devamlı genelleme ?

niye genellimiyim sölermsin? seninki cıkarmıyomu sankı gec bunları ya gercekci ol biraz ben eskıden senden daha cok opeli koruyordum burda ama hangi arabanın elektrik kablosu yanıo ? sıcaklıktan hangınınn bu kadar sornu olyo solermısın sırf zarar yakıtı desen olum gibi neyse tartısmak istemiyorum sen bu hayranlıkla devam et o sert suspansıyonları kullanan opel sayesinde adam yanımızda doganla hiç ses gelmesken bizim takır takr ses gelıyor biz rallıye katılcas ya oyzden neyse