Selam Arkadaşlar start stop sorunu

Fatihh

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yeni opel sahibi oldum 1 hafta oldu 2014 model astra cosmo paket 106000 binde aracim start stop ozelligi daha hic devreye girmedi acaba sebebi ne olabilir tesekkurler

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü zayıflamış olabilir. Aküyü serviste ölçtürün tabii diğer etkenlerde olabilir kitapçığında yazıyor. Sanırım 15 kadar etken durum var star stopla ilgili.

Fatihh

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Evet kitapçığını okudum bir çok etken varmış gerçekten servise götürmek en doğru is olacak galiba

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen aracınızn aküsünün sağlığı %65 in altına düşmüş. Şu anda benimkinde de aynı durum var. Bu durumda start stop devreye girmez. Ancak aküyü değiştirirseniz çalışır. Tabi siz yine de serviste bilgisayara bağlatın, muhtemelen aynı şeyi söyleyecekler. Ben bir gün şarj ettirmiştim serviste, bir hafta çalıştı sonra yine devreye girmedi. Aklınızda olsun, şarj edelim derlerse boşa para vermeyin, pek bir faydası olmuyor. Benim akünün voltajında problem yok, usta iki sene götürür dedi. O yüzden değiştirmeyeceğim. Sizin durum bilgisayara bağlanınca belli olur, voltajı iyiyse hiç para harcamayın derim...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Hasip