Selamlar..

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Astra dostları...Astra j Sedan Business CDTI ile bir yılı aşkın süredir birlikteliğimiz devam etmekte, bugüne kadar birbirimizi hiç üzmedik umarım böylede devam eder. Aldığım yeni temizlik ürünleri ve yapacağım küçük dokunuşlarla Astram ile yakında fotoğraflı olarak huzurlarınızda olacağız. Aracını yaşam tarzı olarak benimseyen tüm dostlara bol paylaşımlı forumlar ve kazasız sürüşler diliyorum.

Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz. Ailemiz giderek büyüyor fotoğraflarınızı büyük bir heyecanla bekliyor olacağım. İyi geceler.

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz
Keyifli Forumlar

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz gücünüz yetipte dizel cdti alabilmeniz çok güzel ben 1.6 benzinli kasaya gücüm yetti we çekiş rampada sorunlu sanırım kredim bitince 2.el dizel kasasını alıcam kazasız sürüşler dilerim tekrar hosgeldiniz

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz gücünüz yetipte dizel cdti alabilmeniz çok güzel ben 1.6 benzinli kasaya gücüm yetti we çekiş rampada sorunlu sanırım kredim bitince 2.el dizel kasasını alıcam kazasız sürüşler dilerim tekrar hosgeldiniz
Teşekkürler..Opel bayisinde 1.6 Edition Plus için kapora vermiş hatta kol dayama ve park sensörünü hediye alarak monte ettirmiş iken son anda fikir değişerek 136 hp CDTI ye karar verdim. Benimde kafamı kurcalayan yokuş performansı ayrıca malum benzin fiyatlarından dolayı lpg taktırma mecburiyeti olmuştu.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 benzinli 115lik kasa tam bi wasat!!!tamam düzde iyi denebilir ama rampa performansı rezil we sehiriçi istanbul pendik kısa mesafe 4600 km 100 kmdeki anlık benzin tüketimim 10.8 e kadar düştü,keza ilk 500 kmye kadar bu 18 litreydi!!!!?korkuma hemen lpg taktırmak zorunda kaldım cünki benzin istasyonum yok!!!dizel almanız cok harika olmuş güle güle kullanın kazasız belasız günler dilerim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben bireysel olarak şu fikirdeyim 50-60 bin TL verip D segmenti veya C segmenti 2. el araç almaktansa Astra J Sedan kasa 60 bin TL'ye alınabilir. Hemde 3-5 sene sanayiye uğramadan binilir. Kriter araba değildir kendisi sadece alırsın A noktasından B noktasına gidersin. Kriterleri olanlar zaten gözünü karartıp dediğim gibi 2. el piyasasına yönelirler.

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasip Bey dediğiniz şekilde araç arayışında idim. Baktığım yegane araç Passat 1.6 motor 2009-2010 model aralığı idi. Baktığım sıralarda temizine 60 bin isteniyordu bu araçların. Sonrasında Astra 1.6 için kapora vermiştim zaten. LPG li halini denemek istedim bu motorun ancak hiçbir şekilde kullanma imkanım olmadı. Performans beklentisi fazla olan birisi değilim aslında 1.6 Astrada sanırım beni tatmin ederdi.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
60 bin TL ye bu donanımda araç almak hemde 3-5 yıl sorunsuz bineceğini bilmek güzel bir olay. Dediğini gibi Ww grubuna baktığımızda bu fiyatlara ancak 5 yaşından büyük araçlara binebiliyoruz. Bu araçlar 1.6 motor 115 beygir çokta kötü değiller, bizim kriterlerimiz yüksek biraz :)

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H
Hasip Bey dediğiniz şekilde araç arayışında idim. Baktığım yegane araç Passat 1.6 motor 2009-2010 model aralığı idi. Baktığım sıralarda temizine 60 bin isteniyordu bu araçların. Sonrasında Astra 1.6 için kapora vermiştim zaten. LPG li halini denemek istedim bu motorun ancak hiçbir şekilde kullanma imkanım olmadı. Performans beklentisi fazla olan birisi değilim aslında 1.6 Astrada sanırım beni tatmin ederdi.
Hiç sanmıyorum benzinli 1.6 nın sizi tatmin ediceni??bi ara bi sürün de ne kadar wasat oldugunu bi görün??hele bi rampaya wurdunuz zira boşken bile çekiş içler acısı??egr araç 4-5 kişi warsa birinci witese takıp rampanın sonuna kadar 1.wites dewam edersiniz akabinde hemen fan açar we araçtakiler niye yawaş gidiyosun önün boş dediklerinde trafik polisine söylenen sürücü bahaneleri rehberinde olmayan bi yalana ihtiyac duyarsınızda o an size hicbir kelime yardımcı olamaz yani durum bu???