Selamlar

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi muhabbetler. Forumunuzun linki InsigniaTeam de geçti bir uğrayayım dedim. Sanırım Astra J ağırlıklı bir forumdayım şu an :)
Kendimi tanıtayım öncelikle adım Hasan, 18 yaşındayım Adana lıyım ve Adana da yaşıyorum ևukurova ֜niversitesi Tıp Fakültesi nde öğrenciyim.
13 bin km de 2010 model Captivamız var haziran civarı almıştık öncesinde Insignia alma maceramız oldu InsigniaTeam le de o bahaneyle tanıştım zaten :)
Opel im yok ama tam bir Insignia hayranıyım forumda bana da yer vardır diye umuyorum.
2000 model Astra mız vardı 2007 yılına kadar sorunsuz kullandık arabayı değiştirmeyi düşündüğümüz sıralar talihsiz bir kaza sonucu pert oldu ama çok şükür kullanan kişi sağ salim çıktı. Sonrasında 2. el Corolla aldık onu da 2010 mayıs civarında sattık ve Captiva ya geçiş yaptık. şu an bir sıkıntı yaşamadan kullanıyoruz umarım bir sıkıntıyla da karşılaşmayız.

Forumu çok gezmedim buluşmalar oluyordur herhalde. Adana civarında buluşmalar olursa katılmak ve tanışmak isterim.

Herkese selamlar tekrardan iyi muhabbetler  okkk

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Ynt: Selamlar

Hoşgeldiniz aramıza Hasan Bey

Dediğiniz gibi Astra J ağırlıklı bir Forumumuz var hatta kurma amacımızda Astra J kasası içindir, tabiki diğer modeller içinde başlıklarmız var ama bu bir kenara asıl önemli olan bilgi paylaşmak, örnek olarak captivanız (kazasız belasız sürüşler dileğiyle) var ama bu astra yada başka bir araç hakkında bilginizin olmadığı anlamına gelmiyor hatta eski opel kullanıcıları bilmediğimiz çoğu konuda bizi aydınlatıyor ve yardımcı oluyor. Tekrardan aramıza hoşgeldiniz diyip bol paylaşımlı ve eğlenceli bir froum diliyorum.

saygılar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Selamlar

Hoşgeldiniz foruma Hasan

Keyifli ve bol paylaşımlı forumlar diliyorum ben  de

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com