ses sistemi yardım

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma yıllarca değiştirmeye veya yükseltmeye ihtiyaç duymayacaım ses sistemi taktırmayı düşünüyorum fiyat olarak 600 lr verebilirim.Tekerlekli sandalye kullandığımdan bagaj sürekli dolu oluyor bu yüzden bagaja amplifikatör yada woofer koyamam aracın arka camının oraya yapabiliceğim performans ve görünüm olarak önerebileceğiniz en iyi parçalar nelerdir.

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aytaç abi eğer bass istersen şimdi slim woofer ler çıktı normalinden daha ince ister bagaja ister arka camın altına koyabilirsin yok bass istemem dersen 2 takım kaliteli oval ve 1 anfi ile işin hallolur ön kapılarada compenant takım

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de vectra vardi ve arka camin oraya 2 adet pioneer koymustum arkadaki saci kesmek istemedim ve fiber pandizot yapmistim hem orjinalligi bozulmadi hemde cok memnun kaldim. size tavsiyem guzel bi teyp onlere kompenent arkaya fiber pandizot+oval yeterli olacaktir bas konusuna gelince yer problemi olmasa guzel bi bas koyulabilir eger arka camin ordaki saci keserim derseniz oraya da 30 yada 25 cm free air bas konulabilir..

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de vectra vardi ve arka camin oraya 2 adet pioneer koymustum arkadaki saci kesmek istemedim ve fiber pandizot yapmistim hem orjinalligi bozulmadi hemde cok memnun kaldim. size tavsiyem guzel bi teyp onlere kompenent arkaya fiber pandizot+oval yeterli olacaktir bas konusuna gelince yer problemi olmasa guzel bi bas koyulabilir eger arka camin ordaki saci keserim derseniz oraya da 30 yada 25 cm free air bas konulabilir..
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler teybimin markası pıonner tam modelini hatırlamıyorum ama gecen sene 300 tl ye almıstım yetrli olur sanırım ben mümkün olduğunca kesme işlemine girmek istemiyorum ya göksel kardeşimin dediği gibi slim woofer kullancam(ses kalitesinin kututlu olanlar kadar olablceğine emin değilim )yada sizin dediğiniz gibi yapacam ama slim daha cazip geliyor
ben bu işte çok çok yeniyim bana link yada marka model ismi verirseniz daha çok yardımcı olursunuz

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ana üniteniz kaliteliyse sadece kapı içlerindeki 2 çift hoparlörü değiştirmeyi düşünebilirsiniz.
çünkü diğer seçeneklerde yer ve para kaybı olacaktır.
slim bas iyi fikir ama fiyatları gerçekten yüksek.600 tl gibi bir bütçeyle işlemi tamamlamak mümkün değil.

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu paraya woofer lı amfili sistem yapan insanlar var herkezin sistemi 1500 tl lik değil ben bu paraya maximum hangi parcaları alabilirim onu ögrenmek istiyorum
arkadaslar baska önerisi olan varmI

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o paraya amfili wooferlı sistem yapan insanlar var da hiçbirinde sizinki gibi bagajda yer sorunu yok.sadece slim bas için bile 600-700 tl ödemeniz gerekli.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
linkteki bası bir kutuya montajlayıp çalıştıracaksınız.normal sublar kadar olamsa da bu model de yine bagajda yer kaplayacak kadar litreli bir kutu ister.
onun yerine şunları önerebilirim:

infinity basslink t

BassLink%20T.jpg

veya infinty basslink 10 inc

140.jpg

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
koltuk arkasına montajlayarak bagajda nerdeyse hiç yer kaybı yaşamazsınız.
üstelik aktif sub modelleridir.amfileri üzerlerindedir.
ama mesela üstteki modelin satış fiyatı 600-650 tl.
kalınlığı 15-16 cm civarında.