sevgiliye alınabilecek dogum günü hediyesi

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende para çookkk
ilk doğum gününde tektaş 2. de 2 taş 3. de 3 taş derken tam tur cart curt her tarafı taşla döşerim:D:D:D

astra_hb2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kız arkadaşıma doğum gününde karakalem resmini yaptırmıştım baya güzel olmuştu ...

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kara kalem çizdirmiştim askerdeyken yanında bi gül bide sevdiği bi eşofman takımı vardı alacaktı zaten onuda ben alıp yollamıştım akşam uyuya kaldım gece 12 de ilk ben kutlamadığım için demediğini bırakmamıştı ama hediye eline ulaşınca özür dilemişti çokda güzel olmuştu :) geçen haftalardada yıl dönümüydü saat almıştım swatch dan çok güzel bayan saatleri var bitanesi hatta özel kutusuyla çerçeveli resimlerinizi koyabilirsiniz çerçeveye 219 liracık ben başka aldım hatuna büyük gelicne onunla değiştirmişti :)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mevsim kış. Kalp şeklinde eldivenler var. birleşik. ikinizde eliniz sokup el ele tutuşuyosunuz. yanına birde kocaman peluş oyuncak al yanında durur bayılırlar. fazla masrafa girmemiş olursun. Yılbaşında kırmızı dantelli iç çamaşırı aldınmı senden kralı olmaz:D

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kredi kartını kıza ver :D:D:D Mümkünse limit 200 veya 300 ü geçmesin :D bilki dolacak :D:D

Olmadı birgül ver içine şiir patlat şöyle :D:D

Gezip eğlenme, iyi vakitler geçirme benle,

Burada olduğumu bil yeter..

Düşünme beni öyle uzun uzun,

Arada bir aklına gelsem yeter...

Önemseme çağrılarımı,yanıtlama sorularımı,

Kafanı bi kez sallasan yeter...

Sevme beni çok, arzulama,

Gözlerimiz kesiştiğinde,edeceğin bir tebessüm yeter..

geçirme ömrünü, yaşlanma benimle,

Ölüp gömüldüğümde,,

Taşın başına koyacağın bir kırmızı gül...

Toprağımı ıslatan bir damla gözyaşı....yeter...

Yetmedi mi olmadı kendin bişeyler yapıyosan onu yap ona özel olsun sen yap yani...

Olmadı mı Hayvanları seviyodur..O hayvanın biblosunu al bayılırlar...

Sakın ama sakın tektaş alma ilerde fazla beklentiye girer...Sen bakma Berat'a adam uluslararası çalışıyor :D:D Onun için normal şeyler bunlar :D:D

Yukarda yazılanlar boş hepsi taktik ama iyi taktik :D:DKızı en iyi sen tanıyosun napza göre şerbet vereceksin.Günlük konuşmalardan bir kıza alınabilecek en anlamlı hediyeyi senin bilmen lazım yukardakiler klasik şeyler çok basit bişey ömür boyu unutulmaz etki bırakabilir...Ama ne alırsa al ne yaparsan yap süprizle yap hatta süpriz olacağını bile süprizle yap... ;)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
puzzlemis kupaymıs bunlar eskidi bence farklı bisiler yap buda kız arkadasını sen tanıdığın için sende biter

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
puzzlemis kupaymıs bunlar eskidi bence farklı bisiler yap buda kız arkadasını sen tanıdığın için sende biter

Çağatay a katılıyorum aynen...

ben aptal zamanında çiçekçileri hediyelik eşya satıcılarını zengin ettim elimde ne kaldı kocaman bi sıfır...

artık ancak sewgimi hakedecek birisine alırım böyle şeyleri...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kupa yaptırmıştım normalde kupa siyah,(kupanın karşılıklı iki yüzünde görünmeyen iki tane size ait foto yapıyorlar) içine nescafe veya çay içmek için sıcak su koyduğunuzda simsiyah olan kupa beyazlaşarak ikinizin fotosu açığa çıkıyor ve bütün kızlar buna bayılıyor. Tek taş alsan bu kadar sevindiremezsin:))) hem de çok hesaplı yanlış hatırlamıyorsam 20-30 tl gibi yapıyorlar.

nerde bulunur bu kupalar:)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
swatch da secret code adlı yüzükler var. onlardan tavsiye ederim...