Shoot My Ride Farkıyla BAU

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Batucum güzel fotoğraflar zaten güzel olmama gibi bir şansı yok shoot my ride sonuçta :)

Ama bencede renkleri biraz fazlamı açmışlar,benim çekimlerde graffiti vs. kurtarıyordu arka plandada,araba griydi.Şimdi araba kırmızı olunca doğal olarak zaten ön planda oluyor bence biraz daha soft olabilirdi ama çekimler pozlama vs. olarak çok çok başarılı arabanında maşallahı var kazasız belasız :p
çok sağol :) seninkinede başlayalım artık :)

masallah araba cok guzel kazasız belasız gunlerde kullanın...
çok sağolun...

güzel araba kazasız belasız kullan... jantlara bence hiç dokunma çok güzeller...
teşekküler :) jant konusunda her kafadan farklı ses çıkıyor ama henüz kafama yatan bir jant bulamadığımda değiştirmem :)

Aracınızın maşallahı var esp off sticker'ını çok beğendim acaba nerede bulabilirim??
teşekkürler... o stickerı isteyen çok hatta baya özel mesaj aldım... reklamcı bir tanıdığımız var onun yanına uğradığımda sorucam yapabiliyorsa yaptırcam...

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
feysten bi maşallah çektim buraya koydugunu gormemıstım batu:D emeğe saygı gönlüne göre yapıyosun çokta guzel oluyo..folyoyu neden cıkardın dıe sormak ıstıyorum o halıde guzeldı ayrıca bu haliyle artık bıan once panjur al;) burası sanırım migros otopark ?

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lenso'lar ile cok tatli durmus.Masallah.

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
feysten bi maşallah çektim buraya koydugunu gormemıstım batu:D emeğe saygı gönlüne göre yapıyosun çokta guzel oluyo..folyoyu neden cıkardın dıe sormak ıstıyorum o halıde guzeldı ayrıca bu haliyle artık bıan once panjur al;) burası sanırım migros otopark ?
en yakın zamanda inşallah bakalım özge'den yılbaşı hediyesi kokuları alıyorum ;) folyoyu siyah yapmak için çıkardım sonra uğraşmadım :)

aynen alsancak migros otopark bir ara izmire geldiğinde arada görüşelim....

gusell arac masalllah
teşekkürler :)

Lenso'lar ile cok tatli durmus.Masallah.
saolun :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Batucan bu arada yukardaki postlardan birinde tavsiye sormuşsun :) Aklıma gelen bir iki tavsiyeyi yazayım..

1.Jantlar gerçekten güzel.Lensolardan almayı bende düşünmüştüm,sonra opc aldık gerek kalmadı..Ancak araçta çok fazla siyah-kırmızı kombinasyonu mevcut.Bence jantlar piano black yapılıp kırmızı çerçeve çekilirse bir bütünlük oluşturur diye düşünüyorum.

2. Olarak opc line alabilirsin.Araç yaylı olmasına rağmen marşpiyer vs. olmadığı için yüksek görünüyor..Opc line ile resmen değişiyor araç.

3.Izgarayı değiştirmeni öneririm.Irmscher veya Steinmetz çok yakışır bu araca,çünkü renk kırmızı.

4.Angel falan düşünürsen sakın düşünme derim :)

5.kazasız belasız sürüşler :)

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Batucan bu arada yukardaki postlardan birinde tavsiye sormuşsun :) Aklıma gelen bir iki tavsiyeyi yazayım..

1.Jantlar gerçekten güzel.Lensolardan almayı bende düşünmüştüm,sonra opc aldık gerek kalmadı..Ancak araçta çok fazla siyah-kırmızı kombinasyonu mevcut.Bence jantlar piano black yapılıp kırmızı çerçeve çekilirse bir bütünlük oluşturur diye düşünüyorum.

2. Olarak opc line alabilirsin.Araç yaylı olmasına rağmen marşpiyer vs. olmadığı için yüksek görünüyor..Opc line ile resmen değişiyor araç.

3.Izgarayı değiştirmeni öneririm.Irmscher veya Steinmetz çok yakışır bu araca,çünkü renk kırmızı.

4.Angel falan düşünürsen sakın düşünme derim :)

5.kazasız belasız sürüşler :)
tavisyeler için teşekkürler :)

1. valla bende keşke gsi alsaydım diyorum ama yılda 30 bin km bana yazık olurdu :)) o siyah kırmızı kombinasyonu benimde aklımı çok kurcalıyor... acaba könig siyah-kırmızı şeritli jant mı alsam diyorum veya bunları bir boyaya mı sokuyim?? sence hangisi veya başka bir jant tavsiyen var mı? bir de parlak siyah değilde mat siyah daha güzel gözükmez mi?

2.Opc line değilde daha farklı şeyler düşünüyorum body için... opc line eteklerinin siparişini bayramdan sonra geçicem ama ön ve arka için farklı düşüncelerim var çünkü o ekleri sevmiyorum pek... arka çift çıkış irmscher olabilir belki :)

3. Izgara konusunu önceki mesajımda söyledim kız arkadaşımdan yılbaşı hediyesi gelcek sanırım ondan elim kolum bağlandı :)

4. Angel düşünmüyorum fakat farlarla ilgili bir projemiz var malzemeler inşallah yarın geliyor haftaya biraz garaja çekilir uğraşırız :)

5. sanada kazasız belasız sürüşler :)