Sıfır alınan araçta boya - Opel

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte bu kadar ülkemizde işler böyle yürüyor. Ört üzerini üşümesin.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Opel firmasının malına sahip çıkamamasından başka bir şey değil. Eğer ben OPel olsam bu adamın durumu bana gelse bu aracı satan firmanın canına okurum. Neticede benim aracım benim markama bir darbe vurulmakta.

opelden beklenen davranış benim sürücü koltuğu gıcırdıyor ama öyle böyle değil bir çözüm bulamadılar garantide ne zaman gitsem kızak yağlandı sorun yok diyorlar inglizcem teknik olarak yeterli olsa olayı açıklayıcı bir mail atıcam gmye:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
video silinmiş ama diğer arkadaş link eklemiş. Hep Böyle Bunları okuduktan sonra sıfır araç alacak bile olsam opel almamayı düşünmeye başladım...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli servisinden ziyade kaliteli oldugu için aaldım kesınlıkle servislerinin hiçbiri 5 para etmez sattıktan sonra suratınıza bı daha bakmazlar ama satana kadar bi ton laf ederler oylede soylede dıye ;) Ama buna ragmen 2 aracımız da opel ;) ve bu kadar kalıtelı urettıgı suredce servısı nasıl olursa olsun opel ;)
Izmirde sanayide çok degerli ve çok kaliteli bir ustam var yanında 1 adet cıragı var sanırsam ben ölene kadar onlarda yaşarlar zaten şu sıralar sanayıden dukkan alma çabasında (kiralık dukkanda duruyor) . Yaptıgı tum ıslemleri bilgisayara kayıt ediyor aldıgı parcaları faturalarıyla bırlıkte sıze teslım edıyor ;) opcom vs butun zımbırtıları var gerçi onlara takmadan sorunu şıp diye anlayıveriyor ;) servisin 3 mılyara motor atmamız gerek dedigi ve asla bulamadıgı problemi 100 tl ye hallettş tek problem katalizör parcalanmıs onu bosalttık , elım degmısken kelebeklerı fılıtrelerı falanda temızleyım dedı ve sagolsun hepsını 100 tl ye yaptı :) o usta olmazsa opel servislerinden daha degerli olan özel servisler var ;) artık opel servislerine güvenim yok sadece periyodik hafif bakımlarını servisten yapacagım geri kalan hersey için ustam ve özel servisler ;)

+1
Katılıyorum.

İzmir'de hangi servis olduğunu söylerseniz denemek isteyenler olabilir?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Klasik Opel hikayeleri şaşırmadım :) Bir de sakın google translate yapmayın, adamlar bir şey anlamadığı gibi bir de siz suçlu çıkarsınız. Google translate çeviri katilidir:D

Fazla küfür edilmez ise bir şey olmaz :kop::kop::kop:

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Opel mopel tarih oldu artık eskidendi opel.satış stratejileri,satış sonrası servis müşteri ilşkileri çok fazla sorun oluyor bunun tek nedeni denetimsizlik ve balık baştan kokar misali herkes bunun bir parçası olmuş.Ama amaçları ortak:ne olursa olsun müşteriyi yol çamura yat sakın haksız duruma düşme.Benim arabam eski sevdiğim için aldım artık yaşadığım yerde yetkili serviste yok özelde halldiyorum sıkıntı olursa.bir daha opel almam çünkü şu an ki aracımdan daha sorunsuz bir opel olacağını sanmıyorum bundan sonra artık 3 elmas olur ya da mazda.benden bu kadar.