Sigara

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 9 gün bıraktım ve eski arabamın teybi+silecek kolu+kapı kolu+2 adet klavye+1 adet mouse ve birkaç arkadaşımında kalbini kırdığım için(istemsiz) yeniden başladım ama bırakacağım Allahın izniyle.Hayattaki tek kötü alışkanlığım sigara ve bundanda kurtulursam kurban keseceğim aha buraya yazıyorum.Ancak gel gelelim özel hayatımda çalkantılı günler yaşamam ve iş hayatının stresi nedeniyle sigarayı bırakma arzusu bende yok.Bile bile zehri içmek ne acı.İnşallah kurtuluruz bu illetten.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben içmiyorum ama listeye benide yazın. Bende kolayı bırakırım :D

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Askerde başladım ve günde 2 paket içtim,bırakmanın imkansız olduğunu düşünürken,o bir aralar sahte sigara cihazlarından aldığım dönemlerde dahada fazla içmeye başladım,2007 kasım 17 sabah saat 6 da kalktım bir sigara daha yaktım salonda,hırıltılı nefes alışlarla,boğazımda daha 2 saat önce içtiğim katran acısı duruyorken nasıl olduysa eşimin paket saklamaları,zorlamaları işe yaramıyorken,hiç aklımda yokken birden paketi ortadan büküp ağzımdaki sigarayı küllüğe bastırdım.Su içtim yattım ve sigaraya bıraktım dedim hanıma uykulu sesle "hı hı tabi tabi " dedi sustu.aradan 2 sene geçti hala bırakabildiğime inanamıyorum,canım istiyormu ? ilk gün ki gibi.Ve baskı uygulamadan kendime içmiyorum.Hanımada dedim deli gibi içmek var ama Allah uzun ömür verirse 70 yaşından sonra belki başlarım.:) Bırakmak isteyen arkadaşlara sonuna kadar destek çevrenin sen bırakamazsın laflarına aldırış etmeyin,bırakırsınz.Sanırım bu işin sırrı insanın kendini bırakmaya koşullandırmadan bırakması istersem yeniden başlarım ama içmek istemiyorum telkinleriyle sanırım daha kolay gibi.
Sigarasız dumansız günler.

sevgiler saygılar

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw sigara içmekle ölmek ne alaka, birçok hastalığı beraberinde getirebiliyo ama sonuçta bu genelde uzun vadede oluyo, çocukluğundan beri sigara içen ve şuan 70-80 yaşında bir sürü insan var... yani yok sen bana para ver ben sana tetikçi tutayım falan bana biraz saçma geldi kusura bakmayın

sigara içmek keyiftir zararını göze alarak içersin malesef, ve sigara içen bir adama paranla kendini zehirliyosun lafı da kesinlikle sökmez ,bahanesi hazırdır merak etmeyin... bende içiorum , alışkanlık malesef, nasıl akşam 5 olunca canın çay istiyosa bu meretide canın ikidebir istiyo

bana kalırsa kimse kimseyi kınamasın, sizdeki çok kötü bir özellikte o sigara içen tiryakide yoktur belkide...

3 senedir ağzıma bir damla alkol sürmedim , ama şuan içenleri kınamıyorum bende zamanında içtim çünkü.. içki içmeninde pek bir mantıklı yanı yoktur sanırsam... bu arada bir dönem sigarayı bırakmıştım biri yanımda içse acayip rahatsız oluyodum çok kötü geliyodu kokusu falan ama yaptığım şey adamı kınamak değil o ortamdan uzaklaşmak oluyodu...

sigara içenleri sevin kollayın demiorum , hatta size zararları olduğu zaman direk uyarın da hakkınızdır, ama düşündüğünüz gibi değil bu iş, o kadar basit değil yani...bırakmak zor..

bu başlığı sık kullanılanlara ekliyorum, 2 3 gün sonra vidyoları izliycem...

umarım bende dahil bütün bırakmak isteyenler bırakır...

düşüncelerimi paylaştım bir tiryaki olarak :) sizin söyledikleriniz yanlış değil ama tiryaki gözüylede bu iş böyle malesef....

Kimse kimseyi kınamıyor, aksine üzülüp keşke bıraksa diyoruz...Hayat kendi hayatın, sağlık kendi sağlığın, para kendi paran...Bizi hiç ilgilendirmez..O tetikçi tutma esprisi de zaten bırakılmasını istediğimizdendir...Sigara içmekle ölmek ne alaka diye soruyosan videoları izlememişsin demektir...Gerçi buna da gerek yok dünya biliyor bu meretin etkilerini ki hatta kendi kutusununda bile ''öldürür'' yazıyor..Sen sadece kendini kandırıyorsun..Ölmekle ne alaka diyosunda ölmek var, ölmek var...;)

Tamam bende kampanya başlatıyorum, sigarayı bırakana benden bi paket marlbora... :D Şaka bi yana sigarayı bırakana benden kola...:)

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İmandanda dumanda vazgeçmem diyenlerdenim :D şaka bi yana bıraksak iyi olur ama bu şuanda mümkün değil insan hayatında bazı ciddi kararları alması gerekirya öyle bi dönemdeyim şuanda sigara olmadanda çok sağlıklı düşünmem mümkün olmuyor malesef..

Gerçekten iğrenç birşey nasıl içiyorsunuz anlamıyorum :D
Ağzımızla yiğit :D tamam kötüydü kabul ediyorum :D

Düşünsene sigara içen bi sevgilin olsa..Ha kültablasını öpmüşsün ha sevgilini...Böğhh..!! :)
Lütfen ama şurda iki dakka eğlenmek için siteye giriyoruz daha 3 saat önce aldığım tepkiyi ve yaklaşık 1 saat trip yapmama sebeb olan şeyleri yazmayalım :D :D :D

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 yaşında başladım ve bırakmayı 1 2defa denedim çereze filan saldırdım, suratımı sivilce bastı ona sinirlenerek yine başladım. Bırakmayı düşünmüyüorum içtiğimdede olcakları kabullenerek içiyorum. Bırakmak isteyen abilerimin kardeşlerimin Allah yardımcısı olsun inşallah bırakabilirler.:)