Sıkıntı

Yusuf7878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar benim sıkıntım opel vectra 2500 cdx 97 v6 cdx var motor yaptırdım pişman oldum elektrik tesisatı yandı izmir de yaptıramadım Manisa da tamirci yaparım dedi yapamadı nasıl çözebilirim bu işi çıkma yok bulamadım sıfır yok yardımcı olacak bi arkadaş varmı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
0532 481 09 99 nolu telefondan Şakir ustayı arayıp selamımı söyleyin. Mutlaka size yarımcı olacaktır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İsmini nasıl söyleyeceğim vede nerede bu usta

Yeri Karabağlar'da. Belediyeye yakın. Ankara plakalı otomatik vitesli beyaz Vectra A'nın Sahibi Savaş abi dersen hemen hatırlar.

Yusuf7878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi sağol ilgin için aradım yurtdışında olduğunu söyledi yani başından saldı ben sıfır tesisat buldum bakalım olacak mı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi sağol ilgin için aradım yurtdışında olduğunu söyledi yani başından saldı ben sıfır tesisat buldum bakalım olacak mı

Hayret, o öyle birisi değildir, zaten kendi servisinde de yapılmayacaktı (servisinde çalışan elektrikçisi işten ayrılmıştı), işi bilen bir elektrikçi tanıdığı varsa ona yönlendirecekti, gerçekten yurtdışında olabilir. Unutmazsam yarın bir bahane bulup ararım.

Yusuf7878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam sağol savaş abi ben bu arabayı yaptırmak için doğru düzgün usta bulamadım 1 yıldır tamirci tamirci dolaşıyorum

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde bir oto elektrikçisi arkadaşa uğramıştım. Kabaca senin için bilgi alayım dedim. Görmeden birşey diyemem dedi. Genel izlenimim o ki ustalar Vectra 2500 lerin genelinden biraz çekiniyorlar gibi. Görüştüğüm usta 3 ncü sanayide. Benim eski klasik aracımın bir çok işini yapmıştı, halen de bir elektrik işi olsa bu arkadaşa giderim. İstersen onun da numarasını verebilirim.

Yusuf7878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soğol savaş abi önce tesisatı bi takayım sıkıntı olursa numarasını istetim