Silecek suyuna artan antifriz konulur mu

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi suyla olan karışım oranına dikkat etmek lazım bazı antfrizler %50 ye %50 oranında doldurduğumuzda -8 dereceye kadar koruma sağlıyor. Kutu üzerinde bu oranlar yazar genelde.

Benim antifirizin derecesi %50 %50' de -52 :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millet ne kadar zengin yahu sokaga para sıkıyor :) simdi Savas abi cikar " - ne yani cam suyunda hic antifiriz kullanmadinmi? " diyip , "-senden araba alinmaz" kanisina varir:) . mustahak her tarafi delik desik araba , antifirizli cam suyu varsa yeter... :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Millet ne kadar zengin yahu sokaga para sıkıyor :) simdi Savas abi cikar " - ne yani cam suyunda hic antifiriz kullanmadinmi? " diyip , "-senden araba alinmaz" kanisina varir:) . mustahak her tarafi delik desik araba , antifirizli cam suyu varsa yeter... :)

Olcay senin dedin teknik güzel ama özellikle ben Ankara için söyleyeyim kışın biraz dertli ya çok sert bu yıl -17 gördük ya.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay senin dedin teknik güzel ama özellikle ben Ankara için söyleyeyim kışın biraz dertli ya çok sert bu yıl -17 gördük ya.
Kimseye karisacak degilim ama sonra cikip fakir edebiyati yapiyorlar ya orda burda , insanin garibine gidiyor.
(ispartanin ankaradan kalir yani yok cama sıktigim suya para verecegime donsun kullanmam daha iyidir)

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tercih meselesi tabiki.. ama uzun yolda cam suyunuz dondu ve önünüzdeki kamyon ön camınızı çamura buladı ise işler biraz daha farklı oluyor :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen kesinlikle su koymam, su karışımıda koymuyorum. Cam suyu alırken konsantre almam. Direk kullanım için olanı tercih ederim. Kireç mahvediyor sistemi.

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İç anadoluda buz tutarsa uzun yolda motor ısısı zor çözer gibi :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam suyundan ziyade silecekler donuyor zaten :)