Silikon sprey hakkında

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar silikon spreyin kapı fitillerine uygulandığı taktirde kauçuklari korudugu toz ses girişini azalttığı idda ediliyor.Aranızda kullanan oldu mu? Ben kendi aracimin kis ayında kasislerden geçerken çıkan gicirti sesinin çözümü için düşünüyorum faydası olabilir mi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynı gacırtı gucurtu kış ayların da benim aracımda da bu ssler var ve uyuz oluyorum. Aracıma hurda hissi veriyor bu sesler. Şahsen ben çözüm bulamadım. :(

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı gacırtı gucurtu kış ayların da benim aracımda da bu ssler var ve uyuz oluyorum. Aracıma hurda hissi veriyor bu sesler. Şahsen ben çözüm bulamadım. :(

Servis dingil burçlarinin sökülüp yaglanmasi gerekli dedi burdan bir arkadasta silikon sprey ile kendiniz yağlayin ses kesilir demişti bende makine yağı ile denedim fakat pek etki etmedi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Servis dingil burçlarinin sökülüp yaglanmasi gerekli dedi burdan bir arkadasta silikon sprey ile kendiniz yağlayin ses kesilir demişti bende makine yağı ile denedim fakat pek etki etmedi

Bende şimdi sprey gres aldım yerler kuruduğun da bir deneyim diyorum. Adamı zıvanacak birses uyuz ediyor adamı...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dingil burçlarına en kolay uygulanabilecek wd40dır. yabancı bir forumda adamın biri dingil burçlarının olduğu yere kamyonlardaki gibi gresörlük takmıştı delip.gres basıyordu ordan. burçlar sökülüp yenisi takılırken silikonlu yada kauçuklu gresle yağlanıp takılmalı uzun süre ses çıkarmaz..
silikon sprey kapı fitillerinde bir miktar işe yarıyor..alınabilir..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
büyük ihtimalle işe yarar gibi ustad.Bende silikon spreyi deneyeceğim sonuç u paylaşırim

Böyle resim filan çekme şansın da olur ise çok kıymete geçer.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simdi corsada yok ama eski aracimda baya ses oluyordu silikon spreyle kesmistim sesi, kaliteli bi silikon sprey ise yarar.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk