Sis Farlarına Xenon Uygulaması...

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Sis Farlarına Xenon Uygulaması...

O konuda digeer aldiginizda urunlerde garantili oluyo genelde bnmde bi kere balast degismisti garantiden :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aktaş link' Alıntı:
O konuda digeer aldiginizda urunlerde garantili oluyo genelde bnmde bi kere balast degismisti garantiden :)
Philips lerde balans ömürluk
Fark ta burda
Fiyat yuksek ama sorunsuz

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Fark ta burda

+1

Bir de philips mi yoksa photon mu ona dikkat edin. Photon philips lisansı ile üretim yapıyor birebir philips ürünü değil. Ama diğerlerinden daha kaliteli olduğuda tartışılmaz.

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
Fark ta burda
Abi 9 aydir takili benim xenonlar bir kere ariza verdi onuda gotrudum deistirdiler garantiden yani bu kadarcik sey icin 200-300 lira fazla vermeye degmez bence

Ali Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aktaş link' Alıntı:
Abi 9 aydir takili benim xenonlar bir kere ariza verdi onuda gotrudum deistirdiler garantiden yani bu kadarcik sey icin 200-300 lira fazla vermeye degmez bence

bugün kısalardaki bayiden takılan xenon markasına baktım beyinde cyclone yazıyordu o marka nasıl peki tavsiyeniz nedir acaba sislere de markası aynı olsun istiyorum yandıgında kısalarla aynı görüntü vermesini istediğimden marka olarakta farkeder diye diyorum ha birde sizin xenonlar nasıl hata verdi onu anlamadım diğer arkadaş sislere takılan xenonların hata vermeyeceğini söyledi :/

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ali Öztürk link' Alıntı:
bugün kısalardaki bayiden takılan xenon markasına baktım beyinde cyclone yazıyordu o marka nasıl peki tavsiyeniz nedir acaba sislere de markası aynı olsun istiyorum yandıgında kısalarla aynı görüntü vermesini istediğimden marka olarakta farkeder diye diyorum ha birde sizin xenonlar nasıl hata verdi onu anlamadım diğer arkadaş sislere takılan xenonların hata vermeyeceğini söyledi :/

farlar ile uyumlu olmasını istiyorsanız 4300 k ya da maximum 5000 k alıcaksınız
Cyclone eski aracımda 2 sene sorunsuz kullandım ben genel olarak memnundum bir şikayetim olmadı
siz zaten sislerde kullanacaksınız o yüzden farlar gibi çok fazla kullanmayacağınız için çok fazla para ayırmamak mantıklı
150 tl gibi birşey sanırım fiyatı
Ama montajına dikkat etmek lazım, yanlış hatırlamıyorsam xenondan dolayı kablo tesisatı yanan arkadaşlar vardı
o yüzden bu durumlarda philips daha iyidir, enerji kontrolü aşırı voltaj ve ısınmada kendiliğinden voltajı kesme gibi özellikleri var
yani diğerlerine göre philips çok daha güvenli astrayı bilmiyorum ama cyclone'u ben 2 sene kullanmıştım eski aracımda
philipsin ampulleri çok daha uzun gider kolay kolay bozulmaz..
cyclone'un da garantisi vardır tabi, arıza halinde garantiden değiştirirler. Burak'ın arıza dediği de xenon balastlarda oluşan
arıza sanırım araçta arıza vermiyor yoksa xenon

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Babamin araci 2004 model orjinal xenon var far ampulleri philiphs daha orjinal ampulu 8 yillik ampul yani

Ali Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
farlar ile uyumlu olmasını istiyorsanız 4300 k ya da maximum 5000 k alıcaksınız
Cyclone eski aracımda 2 sene sorunsuz kullandım ben genel olarak memnundum bir şikayetim olmadı
siz zaten sislerde kullanacaksınız o yüzden farlar gibi çok fazla kullanmayacağınız için çok fazla para ayırmamak mantıklı
150 tl gibi birşey sanırım fiyatı
Ama montajına dikkat etmek lazım, yanlış hatırlamıyorsam xenondan dolayı kablo tesisatı yanan arkadaşlar vardı
o yüzden bu durumlarda philips daha iyidir, enerji kontrolü aşırı voltaj ve ısınmada kendiliğinden voltajı kesme gibi özellikleri var
yani diğerlerine göre philips çok daha güvenli astrayı bilmiyorum ama cyclone'u ben 2 sene kullanmıştım eski aracımda
philipsin ampulleri çok daha uzun gider kolay kolay bozulmaz..
cyclone'un da garantisi vardır tabi, arıza halinde garantiden değiştirirler. Burak'ın arıza dediği de xenon balastlarda oluşan
arıza sanırım araçta arıza vermiyor yoksa xenon

detaylı açıklamalar için teşekkür ederim hakan abi servisin taktığı cyclone yani öyle yazıyordu aynı marka olmasından yanayım renkte belki farkediyordur diye abi yanma falan yaptı demişsin de gözümü korkutma 3aylık araba daha oto elektirikçide taktırmayı düşünüyordum ben xenonları servise mi gitsem ne yapsam :S dışarıda alıpta servise götürüp taktırım ozaman :/

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Disardan alinan parcayi servis takmaz

Ali Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Disardan alinan parcayi servis takmaz

teşekkür ederim bülent abi verdiğin bilgiler için ayna altı led uygulaması ile ilgili olan sayfayı okudum bütün yazıları falan sende yaptırmışsın abi benim aracım sport model tam olarak nereleri sökülüyor aracın bana tam anlatırmısın adanada servisime sordum bunu yapamayacaklarını söylediler odak'a aynalarımı gönderip yaptırmayı düşünüyorum fakat elektiriği nasıl çekip bağlıyorlar acaba ? rica etsem biraz anlatırmsın şimdiden teşekkürler...