Sitede ilk tanıştığınız üye kim

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yavuz abım cengız abım hagı baska baska okan abı sef kadır abı ankara tyafısı adves baska ılk gırdım gırdıgım 2, gunu ankaraya gıttık :D bır cok ınsanla tanıstımm unuttum bırde ankaradan huseyın abı :) bır cok ınsanla tanısma fırsatım oldu 2 gunde :D devamını beklıyurz

Len Melii, ne vefasız adamsın be..! :D

Ankara'ya geldiğiniz de extreme spor hikayelerinle kafamızı şişirmiştin ama hemen unutmuşsun bizi...!
:D

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aytekin ve Yusuf'la
Mangal Organizasyonunda tanıştım

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan 55 le tesadüfen konusmusuz önceden sonra siteye gelince sen burak değilmisin dedi öylece bi tanısmıstık ama o yok artık :(

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alışılagelmiş bir kağıthane mangal gecesinde opelim.net in demirbaşlarından OKİ, C.C, ergin abi.... ' lerle tanıştım..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda ilk ForCorsa ile tanıştım sanırım :) ancak ilk olarak elpadre'yi gördüm,ancak o zaman elpadre oldugunu bilmiyordum :D Yaklaşık 3-5 ay önce sanırım karşıda,sanırım Ritz Clarton'un orda,akşam 20:00 sularında,kendi aracım yokken,pederin aracının arka koltugunda sıkıntıdan patlamış bir biçimde camdan bakarken,bir GSi geldi ışıklarda yanımıza :) cok hosuma gitmişti araç,06 plaka vay be dedim adam ordan buraya GSi ile gelmiş ne güzel falan filan :) sonradan bir baktım burda kendisi :)