siyah vectra c den sonbahar rüzgarı

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle bin kardeş.eline sağlık.... benimkinin ikizi:) bende bu hafta egsoz sistemi ve spoyler taktım. onları ekleyim yorumlarını alırım...

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MAŞAALLAH kazasız belasız inşallah. bende komple siyaha mı boyatsam? çok mu pahalı olur? :(

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız bir de kapı pencere nikelaj olayı fena olmaz sanırım. ne dersin?
bu fikir hem 06_GR_013 hem de mvk0571 için geçerli.. benimki de koyu renk olaydı ciddi ciddi düşünüyordum ama şimdi kararsızım. Hiç te görmedim açık renge nikelaj naapsam bilemiyom ama bildiğim özellikle siyah ve lacivert modellerde çok deli oldugu.. ikinize de maşallah arabalar çok tatlı.. tabi CiMiXin astrasını da es geçmemek lazım ayıp olur. herkese kazasız belasız inşallah.

vectra_cdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görkem abi Süper Fotolar Siyahı Beklediğine Değmiş Karizma yani Ayrıyeten Sunroof u da cabası ;) Burak

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mvk0571' Alıntı:
güle güle bin kardeş.eline sağlık.... benimkinin ikizi:) bende bu hafta egsoz sistemi ve spoyler taktım. onları ekleyim yorumlarını alırım...
teşekkürler kardeşim,,,harbiden ikizler yaaww :) bu arada benim kütükte çankırı-kurşunlu :) aynı zamanda hemşeriyiz sanırım yani :) senin arabanda maaşallah nazar değmesin güzel gerçekten,, resimlerini bekliyorum,,,,

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keboy' Alıntı:
MAŞAALLAH kazasız belasız inşallah. bende komple siyaha mı boyatsam? çok mu pahalı olur? :(
teşekkürler yorumların ve fikirlerin için,,,,,,valla boyatma işi zor, zahmetli ve pahalı olucaktır hemde komple boyalı bi araç satmak zor olur,,,,vectranın en çok satan renklerinden sizinkide yakışıyoda,,,,,,,,nikelaj işini ilk aldığımda düşünüyodum fakat sonradan hem çok fazla vectranın yaptırmasından hemde filimleri yaptırdıktan sonra böle daha bi bütün durduğunu düşündüğümden vaz geçtim,,,sanki böle bi nebze daha sportif nikelajlarla daha bi ağır oluyo gibi ama şıkta oluyo,, kim ne derse desin yakışıyo koyu renklere haklısın...........sizin renkte daha az belli eder kendini ama şıklık katar genede ben ankarada görmüştüm sizin renk bi araçta fena değildi gerçektende

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra_cdx' Alıntı:
Görkem abi Süper Fotolar Siyahı Beklediğine Değmiş Karizma yani Ayrıyeten Sunroof u da cabası ;) Burak
saol burakcım,,,,valla fotoları telefonla çektim bide iyi makinem olsa daha şık çıkıcaklar :) sunroof u her açtığımda iyi taktırmışım diyorum zaten,,çok seviyorum keratayı :D

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06_GR_013' Alıntı:
teşekkürler kardeşim,,,harbiden ikizler yaaww :) bu arada benim kütükte çankırı-kurşunlu :) aynı zamanda hemşeriyiz sanırım yani :) senin arabanda maaşallah nazar değmesin güzel gerçekten,, resimlerini bekliyorum,,,,

eyvallah hemşerim:):):)