Siyahı hiç istemezdim beyaz

taxable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

Aracım siyah ve bence de siyah daha asil ve arabayı çok gösteriyor. Beyaz aracı olanlar kusura bakmasınlar özür de dilerim şimdiden ama beyaz astra şirket arabası gibi duruyor ve hiç arabayı göstermiyor. Siyahın bakımı çok zor ama uğraşması da bir o kadar keyifli. Zamanla seveceksiniz siyahı emin olabilirsiniz. angelll

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siyah - beyaz kavgasina dönmüs ortalik.  çekiççç
steeringwheel
Beyazlar kusura bakmasin ama temiz bir siyahin yaninda beyaz silik kaliyor. kromajlari ve jantlari en guzel siyah astra gosteriyor :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yahu
spitemre link' Alıntı:
:D :D Birde evin cok yakınında dut ağacı var kırmızı dut kuşlar ağaçta keyfını çıkarttıktan sonra arabanın halını gorun kırmızı beyaz mını Cooper gıbı oluyor damalı beyaz ustune el kadar yuvarlak kırmızı işlemeler.. :D :D

Geçen gün telefonla konuşmak için sağa çektim, bir ağacın gölgesine. Durdum, 5-10 saniye geçti geçmedi ön camın ortasına "splöçwösıçalombadikodelmondo" diye bir eser patladı. "Ziwibiiiiiiii" şeklinde de yerçekimine uygun bir şekilde aşağı inmeye başladığını da görünce hiaaaaa diye haykırıp su püskürtmeye ve sileceklere abandım tabii. Yarım kova su püskürtmüşümdür herhalde ama olsun işe yaradı, eser kalmadı kirden. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yahu illa gözümüz teknik gri görsün diyorsunuz. ((:)

201306081252271skresize.jpg