sizce doğru mu yapıyorum?

2004 vectra 1.6 aracımı satıp 2004 c-max tdci ghia almayı planlıyorum sizce?

• satma, yanlış yaparsın

Oy: 17 47.2%
  • sat, en güzeli

Oy: 19 52.8%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel olarak bence 1.3 yada 1.7 astra alsan daha güzel olur diye düşünüyorum c-maxların içi cok basit bence.. simdiden hayırlısı olsun

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım birkaç kelime söyleme hakkım var nede olsa vectrayı almadan önce fordcuydum şöle söleyebilirm ford sorunsuz bir araçtıdır 2. eli iyidir hemen satılır yol tutuşuna kimse tek kelime edemez frenler performans oldukça başarılıdır amma velakin konfor olarak yol sesi lastik sesi oldukça fazla alır çukurlara biraz sert girer (hoş vectrada öle ya) yatıkı oldukça iyidir bence alırın neden alınmasın ama opelde bi ağır abi havası var fordlarda birtek mondeoda ağır abi duruşu var gerisi öle durmuyo (bundan önce hem focus ghia hem mondeo ghia kullandım) ama bütçen aşmıyosa al bi mondeo bin en kötüsü lpg tak ki ben 2002 mondeo ya öle yapmıştım bak performans neymiş gör

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi dizel al sen ama gene opelden kopma derim :D

ya opel oldukça masraflı bir araç gibi geldi bana.. ayrıca heryerde servisi yok. bugün en yakın servis bana gitgel 300 km. opelden "gerçekten" anlayan insan heryerde bulamıyorsun. tamam konfor olarak, donanım olarak oldukça iyi seviyede bir araç ama ne bileyim. sanki eski opellerin ağırlığı, oturaklığı yok gibi... baksana önceden vectra dedinmi ooo olurduk. aslında passat ile aynı kefede bir araç ama arasındaki farkı herkes görebiliyor. haksızmıyım?

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım birkaç kelime söyleme hakkım var nede olsa vectrayı almadan önce fordcuydum şöle söleyebilirm ford sorunsuz bir araçtıdır 2. eli iyidir hemen satılır yol tutuşuna kimse tek kelime edemez frenler performans oldukça başarılıdır amma velakin konfor olarak yol sesi lastik sesi oldukça fazla alır çukurlara biraz sert girer (hoş vectrada öle ya) yatıkı oldukça iyidir bence alırın neden alınmasın ama opelde bi ağır abi havası var fordlarda birtek mondeoda ağır abi duruşu var gerisi öle durmuyo (bundan önce hem focus ghia hem mondeo ghia kullandım) ama bütçen aşmıyosa al bi mondeo bin en kötüsü lpg tak ki ben 2002 mondeo ya öle yapmıştım bak performans neymiş gör

teşekkür ederim.. ne demek tabiki bilen arkadaşlarımız yönlendirsin diye açtım bu konuyu. peki sana bir soru bugün elinde yeteri kadar paran olsa. yeni mondeo mu alırsın? yeni vectra mı? yeni passat mı yeni vectra mı? artık nerdeyse linea denen otomobil bile zorlasa yeni linea mı yoksa yeni vectra mı diye sorasım geliyor... :S

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin aracında dizel nasıl sence?

Aslında opelin bitmek bilmeyen derdinden bıktım..
Burada gördüm ki opel kullanıcılarının çoğu sanayide / serviste kendisine bayağı dost edinmiş, motor-donanım-elektronik aksamdan anlar olmuş durumda..

Aslında benim aradığım cevap biraz daha "al kardeşim motor veya donanım sana sorun çıkarmaz" veya sakın ha alırsan şuraları buraları elinde kalır motoru konforu şöyledir böyledir gibi... yani cevaplarınıza yorumlarınızı da eklerseniz sevinirim..

çok doğru ben de aynı derten muzdaripdip...şükür kurtuldum:) :) :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın ztn lpg lı yakın soruun pek fazla yoktur benzın e gore c-max degıl de focuc 1.6 tdcı alırım ful lerı cok guzel bı ara bızde bakmıstık arka stopları hos degıl ama genelde guzel herseye rahmen opel opel opel :D

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın ztn lpg lı yakın soruun pek fazla yoktur benzın e gore c-max degıl de focuc 1.6 tdcı alırım ful lerı cok guzel bı ara bızde bakmıstık arka stopları hos degıl ama genelde guzel herseye rahmen opel opel opel :D

neden c-max değil? yani benim tam olarak istediğim şu; "c-max alma çünkü ....", "onun yerine şunu al çünkü....", "opeli satma çünkü..." gibi.