Sizce Dünya Dışı Yaşam Uygarlık varmıdır ?

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D benimle birlikte okiyi görmeleri birdaha dünyaya yaklaşmamaları için geçerli bir neden sanırsam :D

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okiyi bırak mangal başında yolda tekte görseler gelmezler :D

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende inananlardan biriyim zamanında çok araştırma yaptım okudum izledim insanlardan dinledim ama arkadaşlarımın dediği gibi herşey biyere kadar hep bi yerde tıkanıp kalıyorsunuz tam bişeyler bulduk derken birileri olayları saklamaya çalışıyor. üstü kapalı dönüyor bu araştırmalar.

ama bence dünya dışında bi çok gezegende hayat vardır kimileri maymun kimiler ileri zeka bilemezsiniz :D:D

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
uzaylılar bizi mangal yaparken görseler korkup kaçarlardı heralde bırakın yemeyi :D

hehehe serkan ya merak ettim mangal turnuvası falan mı yapıyosunuz her yerde mangal muhabbeti opelim net adına siz mi katılcaksınız :kop:yani konu ne sen yine mangala getirdin de bence sende dünya dışı bir varlıksın mangalgillerden hhihihihih

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salim bey çok güzel yazmışsın uzun yazıları okumam ama bu iyiydi :D

bu arada dünyanın anteres in yanındaki büyüklüğünü görünce ufkum açıldı.. nerdeyse mikron kadarız.. yani dünya üzerinde bir mikronda hayat olduğunu düşünmek delice geliyor ufkum almıyor anteres gibi yıldızları içine alan uzayın büyüklüğünü.. ve tabiiki diyorumki yalnız değiliz..

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
süper bi konu.. bence var herzamanda merak edeceğimiz konu benimde çok ilgimi çekmiştir ve opelim nette de baya bir zaman konuşulur bu ama cvbını bilemicekmişiz gibi geliyo

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salim bey çok güzel yazmışsın uzun yazıları okumam ama bu iyiydi :D

bu arada dünyanın anteres in yanındaki büyüklüğünü görünce ufkum açıldı.. nerdeyse mikron kadarız.. yani dünya üzerinde bir mikronda hayat olduğunu düşünmek delice geliyor ufkum almıyor anteres gibi yıldızları içine alan uzayın büyüklüğünü.. ve tabiiki diyorumki yalnız değiliz..
Ben kişisel fikrimi yazdım beğenmeniize sevindim.yani bence mantıksal açıdan bakınca böyle olmasını ümid ediyo insan:D

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize tşkler cevaplar için... Buğra aydaki bayrak konusu banada saçma geliyor ona bişi diyemem ancak şöyle düşünelim her geçen saniye bildiğim kadarıyla evren genişliyor ve yııldızların patlamasından yeni yeni gezegenler oluşuyor yani diyeceğim o ki koskoca evrende sadece canlı olarak bizmi varız :) bence bilmediğimiz milyarlarca yıldızların birinde illaki yaşam vardır . uzay bilimleri dalı başkanları prof ların düşüncesi mesela neden direk temas etmiyorlar gibisinden insan dünya dışı yaratıkları kaldıramayacağından herkes içerisinde kaos oluşacağından görünmüyorlar herkese diyorlar düşündüklerine göre amaçları zarar vermek değilmiş isteselermiş dünyaya gelenler çok kısa sürede dünyayi ihtila edebilirlermiş tabi ne kadar doğru tartışılır :) Hükümetlerin ellerinde çok büyük deliller varmış ve şu an Türkiye de içinde Sirius ufo araştırma başkanı Haktan Akdoğan dünya genelinde imza topluyorlar imza kampanyası yani onların istediği gizli olanları kamaoyuna sunmak gizli bişi bırakmak istemiyorlar .... bi kere şöyle söyleyeyim eğer enteresan şeyler olmasaydı Seti ARaştırma bilmemne yeri nasa gibi çok eski yıllardan bu yana uzay boşluğundaki frekansları radyo sinyaline çevirip ses varmı yokmu diye araştırmazlar sanıyorum en azından o kadar akıllıdırlar ... bi ara aya üss kurulacaktı nasa kuracaktı kuramadılar kimi dedi ana gemiler izin vermedi diye astronotlar felan çıkanlar yani bikaç yerde okumuştum hepsi garip garip şeyler gördüklerini söylüyorlar ... Buğra bi ara Bob Lasar adında bir profesör çıktı bi kaç bişi anlattı 51. üss de çalışan çok zeki bir bilimadamıymış adam bi kaç bilgi açıkladı adamı sonra ortadan kaldırdılar . o 51. ci üss de yaklaşık 2000 tane bilim adamı araştırma çalışma yapıyormuş tabi şu an bilemem... o dediğim adamın hikayesine felan bakmıştım kaza yapan bilinmeyen cisimleri oraya götürüp inceliyorlarmış dediğine göre bi tanede yaşayan dünya dışı yaratık varmış tabi ne kadar doğru bilemem :) ki onlar konuşmuyormuş tekinezi yapıyormuş içinden ne söylerse sen algılıyormuşsun kimileride 2012 de marduk olayı olacakmış tam olarak ne olduğunu bende bilmiyorum ama söyleyenlerin yalancısıyım adam diyo işte insanlar çağ atlıyacakmış gibi laflar ediyordu işte ne bilim 6.cı duyumuz felan gelişecekmiş de vs vs. biraz saçma gibi neyse onu karıştırmayalım :) benimde kişisel fikrim evrende yanlız değiliz çok ciddi çalışmalar var zaten ayrıca o roswell kazasında 300 tanık oluyor içinde 4 tane dünya dışı yaratık çıkıyor 3 ü olay yerinde diğeri ise iki gün sonra ölmüş araştırmama göre o gün basın kamoyuna sürmüş sonra hükümet ertesi gün olayı ört bas etmek için o düşen meteor balonu mu ne öyle söylemiş tekrardan halka yani göz boyanmış o olayda bunu açıklayan türk araştırmacı . kaçırılma olayları felan 1 değil 2 değil dünyanın bir çok yerinde oluyormuş hadi 1 i yalan söyledi hepsimi yalan bunların çok ciddi deliller var hatta kaçırdıklarına bi chip yerleştiriyorlarmış daha sonra rontgende görünüyormuş ameliyatını yapan bi kaç profesör varmış çok küçük bi parça ve ameliyat eden profesörler bu çıkardıkları cisimlerin biyopsisini yapmışlar dünyada olmayan bazı elementleri içerdiiğinin kanısına varmışlar ... ya bu hollywod filimleri yüzünden ne olduysa olduya hükümet izin verdi bu filmlere :D yani olaylar çok karışık hükümet çıkıp bi kaç şeyleri açıklasa ciddiyeti koruyarak çoğu kişi inanır ve kanıt gösterseler kesinlikle inanırlar... saygılar...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varsa gelip beni alsınlar, orada vadeli mevduatlar düşük değildir :)

anyonestopme bu arada Bob Lasar vs. veya başka biri ile ilgili makale, link, video, beğendiğin birşeyler aktarabilir misin ?

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o otopsi yaptıkları, genç bir dünyalı bayandı.. kızcağızı resmen kullandılar. diriye saygısı olmayan abd hükümetinin, ölüye saygı göstermesi zaten beklenmez.. hidrosefali hastası bir insanı, uzaylı diye kesip biçip, yetmezmiş gibi video kasetlerini ruslara sızdırmak, yıllar sonrada basına el altından vermek haltını ancak abdliler yer..
aleyna.jpg

bu çocukda memleketimizden ..

abd psikolojik harpde sınır tanımaz; ruslara göz dağı verme adına neler neler uydurdular.. phidelphia project diye bir yalana imza attılar ki akıllara zarar, yetmezmiş gibi inatlada beslediler bu yalanı.

seti projesi ise abdnin bu konuda yaptığı en masum ve en maksatsız-temiz projeydi. "onca galakside elbet akıllı bir yaşam formu vardır" sorusundan hareketle projeyi başlattılar ama çok geçmedende desteği kesdiler. "varsalar, gelsin bulsunlar, ben ne uğraşacam" şiarıyla projenin maddi olanaklarını bitirdiler; bunun yerine bedavadan işleyen ve son derece işe yarayan-dikkat çeken-korku yaratan-saygı uyandıran UFO heyhulasına döndüler.