Sizce fiyatı uygun mu? 2007 Astra h

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı fiyata dizel var hocam... bence fiyatı biraz pahalı ama araba temiz gibi.. km'si de az... sen bilirsin... ben olsam dizellere yoğunlaşırım... :)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
bence dizel al o fiyata.araç üstelik cosmo bile değil.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç gerçekten temiz duruyor benzin%Lpg düşünüyorsanız ve 6-7 sene binerim diyorsanız biraz pazarlık yapılarak(28.500 gibi) alınabilir.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence arabadan önce galeriyi piyasadan bir araştırın. İşlerinin ehli ve dürüstlerse, aracı incelemeye ondan sonra gidin.
Bu aracın essentia sıfır km'si (classic III) şu an 35 bin tl civarı yanılmıyorsam. Fiyat yüksek bence.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence arabadan önce galeriyi piyasadan bir araştırın. İşlerinin ehli ve dürüstlerse, aracı incelemeye ondan sonra gidin.
Bu aracın essentia sıfır km'si (classic III) şu an 35 bin tl civarı yanılmıyorsam. Fiyat yüksek bence.

Düz essentia o dediginiz fiyat civarlarında.

bu arac enjoy donanımı bir cok özelligi var.krom far füme stoplar makyajlanmıs ön tampon 5 bijon jant.. aracın rengide en begendigim renklerden biri.ancak araca didik didik bakılmalı km sorgulanmalı..

arac ne kadar temiz olsada tüp karsıtı biri olarak bakalım bende ne kadar dayanacagım 1,6 ya. bence dizel bakın derim..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle söylemem gerekir ki kesinlikle galeriden araç almayın..Kati suretle diyorum ki almayın..Nedenleri konunun içeriğyle ilgili değil zaten sadece galeriden almayın...Ama şunu söyleyeyim özetlemesi açısından; babamın arkadaşına araba bakmaya gitmiştik otosansite, galerinin birine girdik mercedes e63 de vardı hyundai getz de vardı peugeot 406 da..Nyse..Galeri sahibiyle konuştum biraz; abi dedim, siz günde 10larca araca biniyorsunuz, pek çok aracı kullanıyorsunuz, sizce en güzeli hangisi diye sordum..Adam bana; ''bana en çok para kazandıran araçtır'' şeklinde cevap verdi..Bu kadar özet geçeyim size..

Arabaya gelirsek; bu araca enjoy yazmışlar ama araç enjoy değil essentia gibi..Ön farlar essentia farları ve muhtemelen önden hasarlı olabilir..Far sensörü yok ve yukarıda dendiği gibi cosmo dahi alabilirsiniz..1-2 bin daha üzerine verip xenon farlı hatta panoromic tavanlı hem de dizel astra bile bulursunuz..Bu araç eminim göründüğü gibi değil..Demedi demeyin, sonradan pişman olmayın..İhtiyaçtan astra satana denk gelirsiniz..Bence onları kollayın..Hem cebiniz rahat olsun hem kafanız..Dert almayın başınıza..

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu dışı olacak biraz ama bu Tech2 yada hangi cihaz ile gerçek kilometreyi görebiliriz? Bu hafta yakın bir arkadaşıma bizde Astra H alacağız ve araç galeride. 135.000 kmde dizel bir araç, ister istemez km konusunda şüpheliyim, bir serviste baktırmayı düşünüyorum.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evi emlakçıdan arabayı galericiden almayacaksın ben sadece bunu bilir bunu söylerim tecrübeyle sabittir ;)