sizce marka ve fiyat nasıl

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra g 2004 hb aracımın ön amortisörlerini komple triger setini yakıt konusunda bazı parçalarını ve aynasını değiştiricem şöyleki

ön sol ve sağ takım amortisör takozlar bilyalar rot kolları falan filan komple gm

triger seti komple gm

elektrikli ayna yan sanayi

yağ filtresi
polen filtresi
hava filtresi falan filan komple gm

toplam tutar 610 tl pek parça fiyatlarından anlamam size normalmi

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi işçilik hariç 300 lirada işçilik istiyorlar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşin içine işçilik girince sanki bana biraz tuzlu geldi. Daha önce değişim yapan arkadaşlarımız da fikir beyan ederler sanırım.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra g 2004 hb aracımın ön amortisörlerini komple triger setini yakıt konusunda bazı parçalarını ve aynasını değiştiricem şöyleki

ön sol ve sağ takım amortisör takozlar bilyalar rot kolları falan filan komple gm

triger seti komple gm

elektrikli ayna yan sanayi

yağ filtresi
polen filtresi
hava filtresi falan filan komple gm

toplam tutar 610 tl pek parça fiyatlarından anlamam size normalmi
parçalar için istenen fiyat gm olması halinde normal gibi ama işçilik adına çok emek isteyen bir durum yok sanırım. takozlar,amortisörler rot kolları derken hepsi aynı yerde ayrı ayrı işçiliklere gerek yok bence.
benim gittiğim usta takozları değiştirmeye 20 tl almıştı. aynı yerde birkaç iş çıkınca fiyat 30-40 gibi oluyor. triger işçiliği nekadar tutar hiç değiştirmediğim için bilmiyorum ama 300 tl çok gibi. (baskı balata ve bilya değişimine 120 tl ödemiştim. 3-4 saat süren bir işlem.) sizin iş en fazla bir saate hallolur.