sizce nasıl ?

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar ; Aşağıdaki linkte bulunan aracın birebir aynısı bir tanıdığımızda var ve ben bu aracı almayı düşünüyorum.
aracın kısaca durumu şöyledir :
1998 model cd - 177000 km'de - tüplü - değişeni yok - sadece arka çamurlukta 20cm'lik parça boya var - diğer özellikleri linkteki araçla aynıdır.
Aracın fiyatı 15750 tl.
İki ay önce aynı model Vectra GLS aracımı sattım ve doğru düzgün bir araç bulamadığım için bu aracı almayı düşünüyorum fakat çok kararsız kaldım. ( Araçtan yana şüphem yok )
Siz olsaydınız sattığınız araç ile aynı model ( + Özellik olarak fazla ) araç alırmıydınız ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-vectra-lpg-li-123284913/detay

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
elimdeki araç yürüyen cenaze olmuşsa ve ben bunu bir şekilde satabilmişsem aynı model kat be kat temizini belki alırdım. Hani huyunu suyunu biliyorum diye. Gls ve cd arasındada dağlar yok hani. Ama işin can alıcı yanı duygusal tarafı. Ne kadar duygusal olabildiğine bakmak lazım duygusallık çoksa neden aynı model neden daha yüksek modeller değil

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet Abi, bence biraz iddialı konuştunuz gibi cd-gls farkında :confused: diğer söylediklerinze katılıyorum ama kesinlikle.. Yani GLS, GL nin 2.0 motorlusu ve jant farkı var..Mesela CD de dijital klima,Sunroof,deri koltuk,koltuk ısıtma,yol bilgisayarı,kapılarda eşik aydınlatması,sis lambası gibi donanımlar var ve bunlar bence az buz şeyler değil..Yani güvenlik ekipmanları açısından da insana güven verir..Ama elbette Ahmet Abi söylediğiniz gibi ilk önce içe sinmesi lazım..

Bence başka araç bulamadıysanız eğer Sinan abi, bu araç alınır..Gazlı ve 2.0 motor..Boya yok neredeyse..GLS den inip CD ye binmek bence bayağa farkedilir bir fark donanım açısından..Tabi biraz daha teknik olarak incelemek lazım..

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimdeki araç yürüyen cenaze olmuşsa ve ben bunu bir şekilde satabilmişsem aynı model kat be kat temizini belki alırdım. Hani huyunu suyunu biliyorum diye. Gls ve cd arasındada dağlar yok hani. Ama işin can alıcı yanı duygusal tarafı. Ne kadar duygusal olabildiğine bakmak lazım duygusallık çoksa neden aynı model neden daha yüksek modeller değil
benim sattığım araç çok temizdi ( lokal boya bile yoktu ).Aracımı satarken başka araç alma niyetim yoktu ama şimdi işler değişti tekrar almam gerekiyor ve 17000 tl'ye kadar araba aradım ama bu fiyatlara bu kadar temiz ve bu kadar konforlu başka araba yok,bu arabayı isteme sebebim bu,kararsız kalmamı sağlayan tek şey bu arabanın otomatik olması ( Daha önce hiç otomatik vites arabam olmadı )

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada peugeot 406 HDI ya da 2.0 LPG li 01-04 model arası araçlar iyidir..Bizim CDX ayarında..Onlara da göz atın derim..

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet Abi, bence biraz iddialı konuştunuz gibi cd-gls farkında :confused: diğer söylediklerinze katılıyorum ama kesinlikle.. Yani GLS, GL nin 2.0 motorlusu ve jant farkı var..Mesela CD de dijital klima,Sunroof,deri koltuk,koltuk ısıtma,yol bilgisayarı,kapılarda eşik aydınlatması,sis lambası gibi donanımlar var ve bunlar bence az buz şeyler değil..Yani güvenlik ekipmanları açısından da insana güven verir..Ama elbette Ahmet Abi söylediğiniz gibi ilk önce içe sinmesi lazım..

Bence başka araç bulamadıysanız eğer Sinan abi, bu araç alınır..Gazlı ve 2.0 motor..Boya yok neredeyse..GLS den inip CD ye binmek bence bayağa farkedilir bir fark donanım açısından..Tabi biraz daha teknik olarak incelemek lazım..

Bencede GLS - CD arasındaki farklar göz ardı edilmeyecek kadar fazla var.
Serdar kardeşim dediğin gibi araç bulamadım,o yüzden bu arabayı istiyorum.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et

serdar bu saydığın özelliklerin tamamı cd de standart mı :confused:(en basiti bazılarında sunruf yok) amacım arkadaşın hevesini kaçırmak değil kesinlikle. bu benim bakış açım. zaten kendisi beğenmiş aklına ve cebine yatmışsa gerisi hikaye , ben 2007 yılında taş çatlasa 14 500 eder denen modele 16 000 tl verdim vectra gl 98 model 33 000 km de nerdeyse sıfır hata idi. 5 seneden fazla babalar gibi de kullandım eğer arkadaşlara baksaydım ayvayı yemiştim.:D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın Ahmet Abi ama linkini verdiği araçla aynı demişti Sinan Abi, ondan tasavvur ettiğim vectra cd de bu donanımlarda olan vectra cd idi..Yoksa opsiyon olarak sunroof deri koltuk mesela her cd de yok senin ded söylediğin gibi..

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Haklısın Ahmet Abi ama linkini verdiği araçla aynı demişti Sinan Abi, ondan tasavvur ettiğim vectra cd de bu donanımlarda olan vectra cd idi..Yoksa opsiyon olarak sunroof deri koltuk mesela her cd de yok senin ded söylediğin gibi..

otomatik de biraz cabası bence, performans ne derece yeterli gelir arkadaşa bilemem. mutlaka kullanmalı test etmeli, yakıtını da göz önünde bulundurmalı:confused:

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik de biraz cabası bence, performans ne derece yeterli gelir arkadaşa bilemem. mutlaka kullanmalı test etmeli, yakıtını da göz önünde bulundurmalı:confused:
performanstan sıkıntım olacağını sanmıyorum ama sadece yakıt konusu biraz düşündürüyor
Bu arada araç CD nin en dolusu.