Sizi telefonla arayıp plaka numaranızı söyleyip......

Karatepe26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginç olanı tel nr telefonumda mevcut ve polis kendi cebi ile ararmı? 505 numaralı tel.

Gerekli olduğunda arıyoruz. Çünkü avea hatlarımızda 1000 dk her yöne bedavası var. Ayrıca vatandaşın işin görülsün diye kendi adıma konuşayım arıyoruz. Ayrıca araç plakasından sorgulama yapıldığı zaman bütün bilgeler mevcut. Fakat bunu başkaları ile paylaşılması yasaktır.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aman Allahım! 1000 dk 1000 sms 4 gb internet sadece .. Lira. Yaşasın kamu mega ;)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerekli olduğunda arıyoruz. Çünkü avea hatlarımızda 1000 dk her yöne bedavası var. Ayrıca vatandaşın işin görülsün diye kendi adıma konuşayım arıyoruz. Ayrıca araç plakasından sorgulama yapıldığı zaman bütün bilgeler mevcut. Fakat bunu başkaları ile paylaşılması yasaktır.
İçim rahatladı teşekürler,Ya ülkemize geleli 6 seneye giriyor olan üç kağıtcılıklar akla hayale gelmeyen dolandırıcılıklar olunca korkmuş idim.Zaten ne yanlış park ederim ne Kural çiğnerim.Ehliyeti ordan aldım 32 sene oluyor daha puan düşürmedim. Arayan aracınız kızılayda yanlış parke etmiş ihbar var denince kızılaya araçla işim olmaz artı o gün tüm gün oğlumla üniveristede idim tandoğan,araba garajda idi zaten teleofnda söylediğimde bunu o zaman yanlış ihbar dedi ama işte huylandım,ertesi gün aradım meşgul idi sağolsun sonradan o bana döndü kendisini tanıttı ve aracın fiesta olduğunu sizin araç olmadığı plakada hata olduğunu söyledi ,İlginç olanı tel. bilgileri olması idi.Hoş burda tüm bilgilerini bankan olsun tel. şirketi olsun satıyorlar olmadık yerden adıma krediniz hazır vs. mesaj geliyor ki kredi kartı kullanmam. Neyse teşekürler herkeze