sol yan ayna düşmesi

necfur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad:...Dün aracımla öğle arası eve giderken sol yan ayna camı birden yere düştü ve kırıldı.Sorumluluk gereği hemen öğleden sonra yetkili servisi gittim.Servis yetkilileri ile görüştüm.Ayna camının tek olarak satılmadığını, camın alt kısmı ile birlikte satıldığını söylediler.Ok dedim fiyat sordum ve kulaklarıma inanamadım.sadece yan ayna arkasındaki plastik ile birlikte 230,00 TL demesinler mi ? Ne oluyoruz dedim. her halde benim sol ayna bir yere takılmış yerinde hiç yok zannettim.:)).Oradan çıkarsın sanayide aracın teknik servisi olan bir yere uğradım.Oda servisin aynı söylediklerini söyledi ve fiyatının 100,00 TL olduğunu belirtti. Yaw bende mi sorun yoksa servislerde mi? Oradan da çıkarsın aracı parka çektim online dan sadece camı sipariş ettim.Şimdi bekliyorum.ha fiyat sorarsanız 20,00 TL :))Neyse sen bunları işittikten sonra gel de işlerini yetkili servise yaptır.Allah düşürmesin..
Şimdi arkadaşlar ben nasıl servislerde iş yaptırayım siz söyleyin...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis her iş için opel'in belirlediği iş saati üzerindne hesaplar ve bu iş saatleride avrupaya yakın fiyatlar olduğu için normal... Adam 1dklık işi sistemde 30dk yazıyorsa 30dklık ücret alır bu bütün yetkili servislerde böyledir..

Parça ücretine gelincede bir orj. diğeri yan sanayi bunda şaşılacak bir şey yok en dandik ithal markanın bile orj ayna camını 60tlden ucuza bulabileceğinizi düşünmüyorum

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen yıl bildiğiniz gibi kış ayı çetin geçti.aracımda açık yerde olduğu için yağan karın ağırlığına fazla dayanamadı,zaten öncesinde yapıştırılmış.neyse yenisini komple gövde ile birlikte aldım fiat 60TL. birde boyattım kapağını o da 15TL tuttu boya ve işçilik.toplamda 75TL...ucuza kapattık anlıyacağınız.

necfur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel gm sağolsun

Bu gün geldi.Taktım.bir sorun yok iki ayna arasındaki fark aynanın arka kısmında olan plastiğin daha kaliteli olması diğer kısımları birebir aynı.kargo ücreti 5,00 TL bilginiz olsun.Toplam 25,00 TL ilgilisine

turan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynaların tırnaklı mı yoksa yapıştırmalı mı eğer yapıştırmalı ise camcıda yaptırmanı tavsiye ederım kendı yaptıgın cıft taraflı bant ile anca 1 ay gider bilgin olsun