Sonunda Benimde Nazar Boncuğum Oldu!!!!!!!

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonunda Benimde Nazar Boncuğum Oldu!!!!!!!

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Gerçekten çok samimi duygularla üzüntümü paylaşmışsınız. Yapacak bişey yok başa gelen çekiliyor maalesef. Önerilerinizi dikkate alarak önce polisaj pasta cila ne varsa yapılacak, yaptıracağım geçtiği kadar geçer artık boyatsam mı boyatmasam mı olayını sonra tekrar gözden geçireceğim. Tekrar hepinize teşekkür ederim.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı bir durum.. Malesef çocuklardan koruyamıyoruz yapma etme desekde anlamıyorlar. Benimde aracıma bir kaç yerinde top izleri çizik halinde çıkmış anlamıyorum nasıl beceriyorlar bizde küçüktük bizde oynadık ama kimsenin malına zarar vermezdik şimdiki çocuklar çok başı boş yetişiyor..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Gerçekten çok samimi duygularla üzüntümü paylaşmışsınız. Yapacak bişey yok başa gelen çekiliyor maalesef. Önerilerinizi dikkate alarak önce polisaj pasta cila ne varsa yapılacak, yaptıracağım geçtiği kadar geçer artık boyatsam mı boyatmasam mı olayını sonra tekrar gözden geçireceğim. Tekrar hepinize teşekkür ederim.
insan gidip arabasını oraya buraya çarpsa kendi hatam der geçer ama terbiye verilmemiş bir çocuk yüzünden sizin başınızın ağrıması çok kötü.benim babamın çocukken bana en önemli öğüdü başkalarının arabasına kesinlikle yaslanma ve arabaların oldugu yerde top oynama.ben de buna uyardım ve hiçbir komşumu üzmemiştim.veliler daha dikkatli olmalı