Spor büs

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sporbüs şoke etti!

040320081103411264341_2.jpg
Adapazarı'nda spor otomobil hayranı bir minibüs sahibi, aracının belden altına kırmızı spor otomobil resmi çizdirince....

AA

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Adapazarı'nda spor otomobil hayranı bir minibüs sahibi, aracının belden altına kırmızı spor otomobil resmi çizdirince ortaya enteresan bir görüntü çıktı. Beyaz renkteki minibüs, yarı beline kadar çizilmiş spor otomobil görüntüsüyle trafikte en dikkat çeken araçlardan biri oluyor.

'Sporbüs'ün sahibi, küçüklüğünden beri spor otomobil hayranı olduğunu belirterek," Birgün spor otomobil sahibi olacağım diye hayal kurarım. İşim gereği minibüs satın aldım. Bu hayalimi ise kısa vadede gerçekleştiremeyeceğim için de, aracımın yarısını kırmızı bir spor otomobil şeklinde boyattım" diye konuştu.

TRAFİK IŞIKLARI EN GÜZEL YER

Bu uygulamayı dikkat çekmek için yapmadığını söyleyen aracın sahibi sözlerine şöyle devam etti:

"İnce ve profesyonel bir çalışmanın sonucu böyle bir araç yarattım. Bu tamamiyle benim fikrimdi. İnsanlar en çok trafik ışıklarında şaşırıyor. Binek araçlar, benim aracımdan kısa olduığu için, insanlar camdan baktıklarında müthiş bir spor otomobil görüyor. Kafalarını kaldırdıklarında ise surat ifadeleri birden değişiyor. Aracım mahalledeki çocuklar tarafından da büyük ilgi görüyor".

040320081103411264341_3.jpg

[/FONT]

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Çok ii ya :]

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ehuehuehuheu :D:D süper olmuş ya :D:D

ando