stop etme

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar dun kırmızı ısıga yaklasırken aracım bırden stop ettım ardından da mars zor bastı ama 1 seferde calstı ve bıdaha yavasladıgımda tekrar durdu ben bunu tekrarlıyomu dıye denedım ama bıdaha yapmadı dun gece de kullandım aracımı ama bu sabah yıne bı yokusta yavasladım ve bırden stop ettı sızce nedır bunun nedenı ben acaba benzınde bı pıslık vardı da ondan mı yatı dıye dusundu cınku baska hıcbısey gelmedı aklıma eger basından böle bısey gecmı yada bu konuda bılgısı olanlar varsa yarımcı olursanız cok sevınırım

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlıs yazmısım aracı ben stop etmedım kendı syop ettı ılk cumlede stop ettım yazmısım da

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
bizim başımıza hergün geliyor sorun egr veya gaz kelebek boğazın dan kaynaklanıyor ama stop ettiğin de zor çalışma varsa EGR valfi dir temizlenecek veya da iptal edilecek

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malıyetı nedır bunun?ve bu olay devam ederse dedegınız gıbı bı ıslem uygulıcaz benım dedgım gıbı benzınde pıslık olup böle bısey olma ıhtımalı yok yanı

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederım yardımınz ıcın olay devam ederse mı baktırııım sızce yoksa sımdıden en yakın surede bı goz atırıım mı

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yani sorun devam edecek zaten