stop farı tamiri yapan yer ?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş.yukarıdada yazmışım zaten siyah tonda film diye.isabet olmus :D kaca yaptırdınız ?

bende karartsam biraz diye düşünüyorumda.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Daha aydinlik bir yerde de fotograf cekebilirmisiniz? Siyahin tonu guzel, cok koyu degil.

Tapatalk.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Kırmızı ya da siyah var dediler. Kırmızı yaşımıza gitmez diye siyah yaptık. 10 tl malzeme 20 tl işçilik, Atatürk imzası da eşantiyon :) Yarın foto çekerim Akşam hevesle çekip ekleyeyim arkadaşlar görsün istedim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Öncelikle hayırlı olsun Volkan ama benim her zaman korktuğum tek şey oda arka aydınlatma sistemlerinin tam sağlıklı çalışması gerek. Özellikle gece yolculuklarında aydınlatma ne kadar iyi ise o kadar sağlıklı olur düşüncesi içinde oldum. Malum ülkemizde adamlar gündüz gözü ile önünde gideni görmüyorlar ki gece düşünün artık.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu hafif tondaki siyah stop folyosu aydınlatmayı etkilemiyor ve ışık renk değişimi de yapmıyor. Aracımıza kendim yapmıştım memnunum. 3. Stopta da var.
aksel-albums-vectra-elegan-c-e-picture5957-2004.jpg

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Gece için tehlike oluşturabileceğini ben de düşündüm, fakat gece denedim tatmin edici geldi. Eğer sorun yaşarsam sökmeyi düşünüyorum. Gölgede ve güneşte iki yeni fotoğraf arkadaşlar.

gif upload

çoklu resim upload