su eksiliyor problem olduğundan nasıl emin olabilirim,

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi forumlar arkadaşlar yaklaşık 7 aydır aracını yıkarken şu seviyesini kontrol diyorum hiç bir sıkıntı yoktu. Yaklaşık ay önce aracım a lpg taktırdı ve üzerine 3 hafta gibi bi süreçte 600 km yol yaptım geçen hafta aradım i yıkarken şu seviyesinde 1-2 parmak arasında azaldığını fark ettim. Şu seviyesini tamamladım eski seviyesine ve üzerine yaklaşık 50 km yol yaptım ve su an sıkıntı görünmüyor. Ama su eksilmesi azl yada çok normal bi durum değil diye biliyorum. Bi süre arabaya bindikce şu seviyesini kontrol edip eğer azalma olmassa umursamayip devam mı edeyim. Yada daha farklı ne tür yöntemlerle problem olduğunu anlamaya çalışayım. Yardımcı olabilirmisiniz. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İlk LPG montajından sonra su eksilmesi normal önemli olan sonradan eksilme olmasın ;)

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk LPG montajından sonra su eksilmesi normal önemli olan sonradan eksilme olmasın ;)

Galiba o yüzden nadir abi çünki yaklasık bı haftadır sıkıntı yok gercı sımdı bayram nedenı ıle uzun yol yapıcam bakalım nassıl olacak.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir sıkıntı olacağını pek sanmam dedim gibi montaj esnasında oradan buradan derken su kaçakları oluyor hortumlarda hava filan da olunca araç kendini toplamaya başladığında su eksiliyor sonrasında kendine gelir. Sanmam sorun olsun ;)