Su itici olarak Wax

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın cam yüzeylerine wax uygulaması yapsak su itici görevi görür mü? silecekler için problem teşkil eder mi? aracımın ön camı yeni değişti ve silecekler iz yapmadan önce su itici yapmak istiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Su itici olarak Wax

evgin link' Alıntı:
aracın cam yüzeylerine wax uygulaması yapsak su itici görevi görür mü? silecekler için problem teşkil eder mi? aracımın ön camı yeni değişti ve silecekler iz yapmadan önce su itici yapmak istiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Geçen günlerde bir arkadaşımız aracına uyguladıktan sonra yağmurlu sürüş esnasında çektiği videoyu paylaşmıştı. Kendisi konuyu görünce yardımcı olacaktır.

Geçmiş olsun.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evgin link' Alıntı:

Bu konuda uygulamamı paylaşmıştım bakabilirsiniz. Hatta su an ürünümü satıyorum :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11788.0

Sileceklerde ilk zaman cok hafif atlama yapar gibi oldu şimdi yok sanırım ama yine bakarım isterseniz. Eğer memnun kalmazsanız ipa ile silin camınız eski halini alacaktır. Ben şu an memnunum işime yarıyor her ne kadar hanım "sen yine de silecekleri aç ne olur ne olmaz" desede  :D kaçamak kapatıyorum o damlacıkları izlemek için :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ozgun88 link' Alıntı:
Bu konuda uygulamamı paylaşmıştım bakabilirsiniz. Hatta su an ürünümü satıyorum :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11788.0

Sileceklerde ilk zaman cok hafif atlama yapar gibi oldu şimdi yok sanırım ama yine bakarım isterseniz. Eğer memnun kalmazsanız ipa ile silin camınız eski halini alacaktır. Ben şu an memnunum işime yarıyor her ne kadar hanım "sen yine de silecekleri aç ne olur ne olmaz" desede  :D kaçamak kapatıyorum o damlacıkları izlemek için :D

Hay siz çok yaşayın. Tam linki kopyalıyordum :)

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu normal wax mı yoksa cam için özel mi? çünkü elimde wax var. kullanırsam onu kullanıcam.