Su Kaçağı Çözülemedi

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar sorunu çözmeye gidecektim ama biraz can sıkıntısındanmı artık neden bilmiyorum. Arkadaşın birisi talip oldu bende sattım. Şimdi kara kara düşünüyorum ne alacam diye. Ama alan arkadaşada durumu izah ettim artık o götürecek sanayiye. Herhalde bende radyatörü boşu boşuna değiştirdim gibi geliyor.

pire için yorganı yakmışsınız :) gibi olmuş...

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç lpg li ise t boruları, kalorifer musluğu, genleşme kabı bağlantıları ve kapağı kontrol edilmeli

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Merhaba arkadaşlar sorunu çözmeye gidecektim ama biraz can sıkıntısındanmı artık neden bilmiyorum. Arkadaşın birisi talip oldu bende sattım. Şimdi kara kara düşünüyorum ne alacam diye. Ama alan arkadaşada durumu izah ettim artık o götürecek sanayiye. Herhalde bende radyatörü boşu boşuna değiştirdim gibi geliyor.

İnşallah bende bu araçtan kurtulacağım :D bende de sorun var önce yağ kaçakları bir şekilde çözdük şimdi su kaçağı arkadaş araç resmen altına işiyor. En son olay radyatöre kadar dayandı onu da değiştireceğim. Daha da bahane kalmasın diye ama harbiden canımdan bezdirdi yeminle arkadaş Opel Garaj benim aracın park yeri oldu resmen. :D

sancarbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında arabamdan memnundum arkadaşın dediği gibi pire için yorganı yakmışsınız gibi olmuş... Ama sanayiyi hiç sevmiyorum gidincede sorunum çözüldü diyorlar eve gidiyorum aynı sorun yine devam ediyor. Dediğiniz gibi iyi bir ustaya gitmek lazımmış. Bu bana büyük bir ders oldu artık. Şimdi düşük model almayı düşünmüyorum artık. Varsın 3 lira fazla olsun modelli olsun sorun açmasın... Hayırlısı olsun artık.

Ümit S.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında arabamdan memnundum arkadaşın dediği gibi pire için yorganı yakmışsınız gibi olmuş... Ama sanayiyi hiç sevmiyorum gidincede sorunum çözüldü diyorlar eve gidiyorum aynı sorun yine devam ediyor. Dediğiniz gibi iyi bir ustaya gitmek lazımmış. Bu bana büyük bir ders oldu artık. Şimdi düşük model almayı düşünmüyorum artık. Varsın 3 lira fazla olsun modelli olsun sorun açmasın... Hayırlısı olsun artık.

Aynı düşüncelerdeyim.

Arabanın sorunu bir yana ustaların kendi aklınca insanla dalga geçer gibi konuşmalarına tahammülüm kalmadı artık. O kişilere usta demek ustalara hakarettir.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun başıma gelmişti kaçak vardı ustam dedi trigerini değişirken devirdaimi değiştirmemiştim ondandır açtı kaçak yok kapadı o zaman dedi aracın içi ıslak kalorifer radyatöründendir hem parça çok pahalı hemde işçiliği. Yok usta kalsın araba en fazla 1 ay daha bende dedim radyatör ilacıyla olmaz mı dedim yok olmaz alaminyum o radyatör tutmaz dedi peki dedim çıktım. Koçtaşa gittim bi radyatör ilacı buldum alaminyumada uygun yazılmış koydum ama kaçak devam ediyor su ekleye ekleye gidiyorum. Bi gün bi baktım aracın bir bölgesi altın gibi parlıyor Meğer benzin hortumunun dışındaki metal kaplama açılıp su borusuna değmiş sürtüne sürtüne delinmiş ordan kaçırıp aracın içine akıyormuş ilacı koyunca içindeki sarı renkli partiküllerde kaçaktan çıkıp etrafıa yapışmış siyah elektirk bandıyla sarmıştım o son 1 ay bi gram su kaçırmadı.