Subwoofer ve Garanti Problemi

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. henüz 2,5 haftalık olan aracıma bir amfi birde subwoofer bağlamak istiyorum.Aracın içindeki hoparlörler bası biraz hissettiriyor fakat kısa zamanda yıpranmasından korktuğum için çok fazla zorlayamıyorum.Onların basını tamamen kısıp subwoofer kullanmak istiyorum.Geçenlerde servise gittiğimde navigasyonun arkasında amfi çıkışı var mıdır bagaja subwoofer koymak istiyorum diye sorduğumda cihazın garanti dışı kalmasına sebep olursun dedi.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda herhangi bir zararı olur mu ?

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Subwoofer ve Garanti Problemi

Ben arabayı aldıgım gün tesisat taktırdım hala garanti devam ediyor

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arabalarımız birçok servise göre garanti dışı kalmak için pusuya yatmış bekliyor, yakında hava çok bulutlu olursa ondan bile garanti dışı kalabilirler. (:)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaba tabiriyle: Yemişin onların vereceği garantiyi. Araç garanti dışı kalmaz, ilgili aksam garanti dışı kalır. Bir sorun olduğunda söker öyle götürürsünüz, yine bir şey anlamazlar. Siz tesisatınızı kurun ve devamm  steeringwheel

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Kaba tabiriyle: Yemişin onların vereceği garantiyi. Araç garanti dışı kalmaz, ilgili aksam garanti dışı kalır. Bir sorun olduğunda söker öyle götürürsünüz, yine bir şey anlamazlar. Siz tesisatınızı kurun ve devamm  steeringwheel

Valla açıkçası öyle olacak biraz.Bozulur diye 2 yıl boyunca dokunamıcak mıyız araçlara anlamadım :D onu yapma garanti dışı kalır bunu yapma karışmayız 2.el alsaydık böyle olmayacaktı.Tesisat yapan arkadaşlar naviin marka navigasyonlarda amfi çıkışı mevcut mudur bilen var mı niyeti bozdum en kısa zamanda yapacağım tesisatı :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Arabalarımız birçok servise göre garanti dışı kalmak için pusuya yatmış bekliyor, yakında hava çok bulutlu olursa ondan bile garanti dışı kalabilirler. (:)
sana katılıyorum kardeim  battle_Teroriste

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BABAKRAL55 link' Alıntı:
Ben arabayı aldıgım gün tesisat taktırdım hala garanti devam ediyor

sizin araçta ekran var mı ? ekran varsa serviste ya da dışarıda ne kadara taktırdınız acaba ? samsun'un neresinden :)

enjoy6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emqare link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. henüz 2,5 haftalık olan aracıma bir amfi birde subwoofer bağlamak istiyorum.Aracın içindeki hoparlörler bası biraz hissettiriyor fakat kısa zamanda yıpranmasından korktuğum için çok fazla zorlayamıyorum.Onların basını tamamen kısıp subwoofer kullanmak istiyorum.Geçenlerde servise gittiğimde navigasyonun arkasında amfi çıkışı var mıdır bagaja subwoofer koymak istiyorum diye sorduğumda cihazın garanti dışı kalmasına sebep olursun dedi.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda herhangi bir zararı olur mu ?
ben aracıma odak opel Topkapı da ses sistemi bağlattım(odakdynamics'de).. garanti kapsamında olduğunu söylediler bi sıkıntı yaşamadım.. linkte görebilirsin daha önce konu açmıştım : http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7736.msg200879#msg200879

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy6767 link' Alıntı:
ben aracıma odak opel Topkapı da ses sistemi bağlattım(odakdynamics'de).. garanti kapsamında olduğunu söylediler bi sıkıntı yaşamadım.. linkte görebilirsin daha önce konu açmıştım : http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7736.msg200879#msg200879

Böyle ileri derece profesyonel uygulama yapacak yerler yok sanıyorum ikamet ettiğim yerde.Durum değerlendirmesi yapıp bütçe belirleyeceğim öncelikle.Sonrası bir günlük iş sanırım.Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.Servisin garanti dışı kalır takma demesine rağmen sanırım ilk bakıma baslı tizli gideceğiz :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taktirin tesisatinizi güzelce bakin keyfinize bir halt olduğu falan yok servise kalsa arabanin koltuğuna otur ayin servis dişi kalir