şükür. Ucuz Atlattik...

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Sabah işe giderken, rampa aşağı geniş ve uzun bir yol var. Ben de kaptırdım iniyorum. Yolun bitiminde yol biri sağa hafif bir virajla dönüyor. İleride beyaz bir şahinin sol tarafta hareketsiz durduğunu gördüm. Tam karşısında da bir Isuzu kamyon. Ben, aracın karşıya geçmek için beklediğini zannettim. Meğer hafif bir kaza yapmışlar ve bu yüzden bekliyorlarmış. Şahin yolun tam ortasında. Ben, aracı gördüğümde yaklaşık 50 metre vardı. Yol gölge ve yerler buzlu. Frene basınca ABS geri tepti. Baktım son sürat araca çarpacağım, frene asıldım. Bu sefer kayarak gidiyorum. Panikle sağa kırdım. Aracım hafif yan şahini kıl payı kurtardı, bu kez sağ arka kamyona çarpacak, bu kez sola kırdım onu da kıl payı kurdardık. Durmadan devam ettim. Adeta yolda bir S çizdim ve adeta iğne deliğinden geçtim.
Arabaları yol ortasında bırakmışlar ve diğer sürücüleri uyarmak anlamanda hiç bir önlem, reflektör vs. yok. Bu günlerde fazla hızlı gitmemek lazım arkadaşlar. Geceden kalma buzlanmalar oluyor. Şükür bu olayı kazasız belasız atlattık.

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...Allah korumuş walla...İşte sen ne kadar dikkatli olursan ol karşı taraf dikkatsiz olduğu zaman allah koruya.. belki kazanın şokuyla unutmuşlardır reflektör koymayı ama işte kazaya sebebiyet werebiliyo geçmiş olsun tekrar....

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah korusun.. Kaza yaptıktan sonra şuçlunun kim olduğunun bir önemi yok

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok geçmiş molsun
ALLAH KAZA BELA VERMESİN .

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insana verilen değer sıfır burası Türkiye araçlarında Belki üçgen reflektör bile yoktur elemanların