süper loto(büyük ikramiye size çıksa?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi bir abimizde bu 59'un aynısından vardı,Lotus'la takaslamıştı :( Hatta fotoğrafı bile vardı telefonumda ama telefonum göçtü :(
Bende şans olsa:). Bu arabanın şapkalı diye tabir edilen uzun tavanlısı piyasada çok çok az bulunuyor. Satılıkların fiyatları da maşallah evlere şenlik. Bu arabada ne var valla anlayamıyorum, 1/18 veya 1/24 maketleri dahi yok. (Maket olarak bacanak İngiltere'yi bile araştırdı orada bile yok.)

omerastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkarsa yaparız elbet bişe ama ilk önce kendime bir işyeri açarım holding:):)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce işin mafya kısmından kendimi kurtardıktan sonra ki kaç milyonu nu kurtarabilirim bilmiyorum. kalan parayı bankaya yatırırm eminim gelen faiz istediklerimi yapmama yeter. ( istediklerim mi ; herşey :D )

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siteye sponsor olurum, herkese talebine göre egzost,angle eye far, jant falan hediye ederim.

amma popülistim haa

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
kiradan kurtulur canakkalede en kralından ev alırdım.

ferditurkyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işi bırakır... şehirden ve insanlardan uzak bir yerde güzel bir ev alırdımm. tabi parayıda bankaya yatırır getirisini harcardım :)

TRhunter45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman arkadaş benden uzak olsun.....
çok mutluyum, sabit bir maaşım eşim ve dünya tatlısı bir kısım....
Allah herkese nasip etsin....
dostluğu arkadaşlığı bozar,
en uzun arkadaşlıklar, içinde para muhabbeti olmayan arkadaşlıklardır.
(ama şeytanın işi yok, olurda benim kör topal kupona takılırsa.... arkadaş iş yerine setra otobüs alıp gitmezsem.... kimseyide almıcam yanıma bir hostes birde ben...)

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kdar onu bunu alrım dıyosunuz ya ben bence kafayı yerım.... arkdslar 50 mılyon tl az bısı deıl ya bn dusundum kı para cıkmadan daha hanı dıyosunuz ya ımpala alırım yok ope alırım bı dusunun 50 mılyonunz var acın sahıbınden.com u bakalım bı araba begenebılcekmısınz? ferrari bile gözünüze belkı ıygg glecek belkı hadı ordan dıosunuz bana ama 50 mılyon bu alın terıyle deıl bugun cebınde 10 lıra varken yrn 50 mılyon tl oldugunu bı dusun hayattan zevk almazssın ya cunku ulasmak ıstedıgın hersey senın zaten bı araba alıyoruzda 5 sene kredı oduoruz dımı ne kadar degerlı oluyor dusunsene m3 almıssın sıfır daha duvara patlattın bı degerı varmı yok cunku daha kacc tane alcak paran var... zaten aglı para haram para ınsa sole bı 10 kısıye cıkarda mıllet kafayı yemez yoksa 1 kısıye o para cıktımı... dunmek bıle ıstemıyorum yanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...