Tampon boyatma konusunda yardım!!

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın tamponlarını boyatmak istiyorum ancak nelere dikkat etmeliyim... Bundan önce bir ustayla konuşmuştum bana ben 3kat macun atarak yapıyorum hiç birşey olmaz demişti pek güvenemedim... Servisle konuştum yaparız ama dökülür dedi... Yeni comboların boyalı tamponlarına bakıyorum boya düştüm düşeceğim gibi duruyor... Bu aracı her türlü hava koşulunda kullanıyorum dökülecekse boyatmam zaten bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim....:help:

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gerek var abi salla bence hiç boyatma onun dökülmesiylemi uraşçaksın bide?

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla önceden boya atılmamış yüzeye boyanın tutması için farklı bir boya sıkılıyor.bir nevi astar sanırım.onun üzerine istediğin boyayı attırabilirisn,o kadar korkmana gerek yok :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrika çıkışı tamponu boyalı Combo ların boyasına hiç bişey olacağını sanmıyorum ama sen sonra dan dışarıdan bi boyacıya macun attırarak boyatırsan dökülür neden diyeceksin tampon esnek bi parça özellikle son dönemdeki araçlarda darbe emici tamponlar var bunlar belli bi hıza kadar ki kazalarda tampon esniyor arabaya hasar vermiyor senin tampon 3 kat macunlu olunca bu esneme sırasında dökülecektir bunun dışında iyi bir yerde boyatmanı tavsiye ederim zengin bi duruşu oluyor arabanın bunun yanında aynaları ve kapı kollarını filanda boyatırsan süper olur

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşinin ehli bir boyacı bulursan sorun olmaz. Altına farklı bir astar atılıyor ve sonra boyanıyor.Doğru şekilde yapılırsa kesinlikle sorun yaşamazsın ama 3 kat macun deyimi biraz karadüzenci söylemi gibi geldi bana.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ankara yetkili servis opis te boyattım 1 yıl oldu daha tamponun rengi belli değil ne siyah ne beyaz yarısı döküldü:D

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT' Alıntı:
İşinin ehli bir boyacı bulursan sorun olmaz. Altına farklı bir astar atılıyor ve sonra boyanıyor.Doğru şekilde yapılırsa kesinlikle sorun yaşamazsın ama 3 kat macun deyimi biraz karadüzenci söylemi gibi geldi bana.
:good: :good:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper_06' Alıntı:
ben ankara yetkili servis opis te boyattım 1 yıl oldu daha tamponun rengi belli değil ne siyah ne beyaz yarısı döküldü:D

Bizde sıfır tampon taktırdık boyandı tabiki takılırken ayrıca 1 yıl garanti verdiler hiçbir sorun yok orjinal iyidir her zaman

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşların dediğine katılıyorum. 3 kat macun sürünce zamanla hava koşulları olsun, rüzgar olsun düökülmesine neden olacak. ben de kapı yanlarındaki çıtaları ve etekleri boyatcaktım ama vazgeçtim.

s5000542bo4.jpg

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hala kararsızım arkadaşlar kapı kolları ve yan çıtalarıda işin içine katmak isterdim ama günde en az herbiri 5kez kullanılan parçalar olduğu için pek dayanabileceğini düşünmüyorum... Antalya da veya İzmir de dediğiniz gibi işin ehli bir boyacı tanıyorsanız söylerseniz sevinirim... Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...