TanerErbay yemekte..

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taner abi forumu sallamıyor yalnız. e tabi televizyona çıktı :D:D:D:D

Ünlü oldum herkezi unuttum :D:D:D:D:D:D

Taner bey buraya lütfen :)

Gökhan cok sagol PM icin

herkezin yorumu icin tesekkür ederim.

Konuyu görmedigim icin malesef simdiye kadar katilamadim sohbette.

farklinda oldugunuz gibi dövesim vardi Mustafayi ama konsept olarak malesef olmadi.
ve baska önemli onuda, yanlis basina odada kaldiginda insanlara o kadar saglam gazi veriyorlarki (, bazilari kendini kaptirip, olur olmaz seyleri söylüyorlar. Kamera olmadigi yerde, cekim icin beklerken uzun sohbettler yaptik. insanlari o sohbette ve kamera önüne gectigi zaman 180 derece nasil degistigini gördüm. bu Mustafanin iyi bir insan oldugu anlamina gelmiyor ama :)

yayinlandiginda izledigimde insanlarin iki yüzlülügünü daha cok gördüm :(

sonuc olarak ne kadar yemek YAPAMADIGIMI gördünüz ve sadece eglence icin katildigimda ortada :)

1 hafta eglendim, biraz sikintida oldu kendi günümde ama amacim olan eglenceye ulastim :)

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
link bulursam burdan paylasirim

seyretmemis olan veya tekrardan izlemek isteyenler icin :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taner abi annemin nacizane sorusunu cevaplamayacakmısın kadın kaç gündür sorup sorup duruyor daha cevap alamadıgımı söyledim :)

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açık ve net söylüyorum Taner gerçekten çok çok çok sabırlısın seni tebrik ediyorum :)

Ve net söylüyorum benim gözüm yarışmaymış tv imiş görmez evire çevire döverdim o ..ne kılıklı uzun saçlı lavuğu ... Masadan kalktıgı anda senin yerinde olsam direkman sandalyesini alırdım ki bir daha gelmesin. Eminim geriside çekilmiştir ama umuyorum o uzun saçlı arkadaşa çok çok çok ağır eleştrilerde bulunmuş efendiliğini bozmuşsundur. Böyle yazdıgıma bakma sen sana yakışanı yaptın ama ben bu tarz yarışmalarda bu tarz kendini bilmez , bişey zanneden özenti tiplere tahammül edemiyorum. Fajita ne onu bilmiyor maşallah ama herbişeyi biliyor ilerizekalı ya.

ps: bu arada Annemden bir soru var :) Başarılar diledikten sonra diyorki show tv size yemek harcaması için bütçe sınırı koydumu yada o verdiyse ne kadar verdi :)

Taner abi annemin nacizane sorusunu cevaplamayacakmısın kadın kaç gündür sorup sorup duruyor daha cevap alamadıgımı söyledim :)

kusura bakma

alisveris limiti 300 liraymis. ben asmadim, benim grupta sarisin bayan asmis, kendi cebinden eklemis