tavan aydınlatma onarımı

CorsaBoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhaba benım buyuk bır sorunum var tavan aydınlatması bozulması dolayısıyla kendım led projesıne gırıstım fakat hangı kablonun nereye baglanacagını bulamadım sadece dugmeye basınca yanıyor kapı acılınca veya anahtardan kapı acılınca yanmıyor acaba ne yapmalıyım extra bır parca ısımı gorurmu yenısını almak ıstemıyorum acıkcası :) bozulduktan sonrada sıgortadan elektırıgı kesmıs olacakkı sadece kontak acıkken yanıyordu kablo cektım sıgortadan ve bu sorunu hallettım ama kapı acılınca kılıtten vs hıcbırsekılde yanmıyor yardımcı olursanız sevınırım :)

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Normalde zaten kaç kablo var? Olan iki kablo birini artı diğeri eksi şeklinde şimdi siz tesisat ile oynamanız bana göre mantıklı gelmedi. Sakat iş açıkçası. Sadece ampul değiştiğinde çalışmadı mı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Normalde zaten kaç kablo var? Olan iki kablo birini artı diğeri eksi şeklinde şimdi siz tesisat ile oynamanız bana göre mantıklı gelmedi. Sakat iş açıkçası. Sadece ampul değiştiğinde çalışmadı mı?

+ ekstra çektiğiniz kabloları sökün. Normalde durum nedir? Sanırsam adı multitimer gibi birşeydi ışığı yöneten o parça arıza vs. olabilir.