Tekrarlayan cim sorunu

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selmlar forumd arattım ama istediğim sonucu bulamadım yeni aldığım 2006 odel astra h aracımın farları açıkken korna çalmadığını ve bazı fonksiyon tuşlarının çalmadığını fark ettim, internetten araştırmamda kronik bir opel arızası olduğunu gördüm, hemen yetkuttum fakat cime daha önce kelepçe takıldığı servis kayıtlarında görüldü, yani daha önce müdahale edilmiş ama arıza tekrarlamış, servis elemanı isterseniz randevu alıp bir gün gelin muhtemelen cim arızalı mail atım ücretsiz değişilmesi için yardımcı olmaya çalışırım dedi:
benzer sorunu yaşayan var mı acaba, cime kelepçe taktırıp aynı sorunu yaşayan. yetkili servisler tekrar değişim yaparmı ücretsiz yoksa boşuna uğraşmayayım mı?herhngi bir yere ail atayım mı?
özel srvisim 100 liraya halledebileceklerini söyledi ama karasızım. cevaplar için teşekkürler.

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedece benmi yaşadım bunu , kimse astra h kullanmıyormu?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yetkili servise ugrayıp görüşün, ücretsiz olma şansı varsa zorlayın. Yoksa özel servis yapacak birşey yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

memoli007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Onun tamiratı yapılıyo aornsuz oluyo ama samsunda yapan varmı bilmiyorum biz yapıyor 1 yıl garanti veriyoruz.

mehmettnrvrdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun üstünden epey geçmiş ama umarım yazan biri çıkar :S
yakın zamanda 1.6 astra h elegance aldım. araçda ids+ ışığı bi yanıyor, bi sönüyor,direksiyonun üstündeki tuş fonksiyonlar bazen çalışıyor,bazen gidiyor vs. en az 10 ayrı yere girdim çıktm. sonuç olarak cimle alakalı dediler. bi yardım edin lütfen. bu cim kesin değişmeli mi?memoli 007 adlı beyefendi siz nasıl yapıyorsunuz?hangi ildesiniz?yardmcı olursanız çok çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

mehmettnrvrdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ids+ sorunu devam :(

Emre bey k.bakmayın biraz geç oldu cevap yazmam ama işlerin yoğunluğu malum. açıkcası forumda bulamadım bunun tamir olayı nasıl oluyor.cim e kelepçe takma diyosanız o yapıldı yine değişiklik yok. sizden ricam forumda bu konu hakkında geçen kısmın web adresini yazarsanız bende ulaşabilirim.şimdiden teşekkürler

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com

mehmettnrvrdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam da hocam.bunu yılların mekanikcisi,tamircisi yapamazken bizim gibi normal bi vatandaş ne anlar bu kadar detaydan :)
yine de teşekkürler emeğinize.