Tesisat & Garanti

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dayıma 0 km corsa aldık araç daha gelmedi ama tesisatı hazır :D araca tesisatı taksak garantisi bozulur mu ? yada bozulursa araç servise gideceği zaman saklasakmı suç aletlerini :D

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesisat ses sistemimi ? Normal olarak araca uygulanan her şey garantiyi bozar. Ses sistemi için konuşuyorum yapılan işlemler zaten anlaşılır.Aldığınız servisle görüşün bozmaz derse yaparsınız.Ama bunu sadece o servis karşılar.Yani aracı başka ilde başka bir servise götürürseniz garanti dışı diyebilir.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu yuzden sifir arabadan kaciniyorum bayilere gidiyorum opel olsun yada baska markalarin bayilerine... hepsi bozululacagini soluyorlar....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalım soracaz akü ile sorun yaşarsanız garanti dışı kalmaz derlerse takarız olmadı opel türkiyeye mail atacağım...

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokya taktır sıkıntı yok ama ustasına yaptır işçiliği iyi olsun ben arabayı aldığım hafta far sis xenon yaptm garanti bozulur diyolardı tesisatım wardı sığmadı basslar bagaja sattm bagaj hacmim olsa yapıcaktmda ufak geldi :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokya taktır sıkıntı yok ama ustasına yaptır işçiliği iyi olsun ben arabayı aldığım hafta far sis xenon yaptm garanti bozulur diyolardı tesisatım wardı sığmadı basslar bagaja sattm bagaj hacmim olsa yapıcaktmda ufak geldi :)

Araca yay takma garantiden çıkar alt takım falan filan dediler yaylı şekilde kaç kere servis girdim çıktım demesem anlamıcaklar bile + tesisat da var aracımda hiç bir sıkıntı olmadı :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah razı olsun içimi rahatlattınız :)