tesisattaki şase sesi sorunu

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımdaki ses sisteminden woofer in bağlı olduğu sisemden arabayı çalıştırınca acayip bir şase sesi geliyor neden olabilir acaba. kesemedim birtürlü.
ne yapmam gerkiyor.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
amfinin şasesinde sorun, rca kablolarında kısa dewre yada temassızlık, bass ta bobin problemi olabilir detaylı bi baktırmanı tavsiye ederişm aksi halde amfini yakabilirsin ben 3 kere yaktım :D:D:D

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrica Kablolarin Kalitesiz Olursada Yapma Ihtimali Yüksek

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalıtımı iyi olmayan kablolar, güç kablosuyla yanyana çekilirse bu sesi yapabiliyor. Muhtemelen RCA kablolarınla alakalı. Büyük bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk ıhtımalle sorun teypı actıgın zaman Gup gup gup dıye 3 ıle 5 arasında wooferdan bır bass sesı gelıo degılmı?? aynı sekılde kapatırkende 2 kere gelıo olması lazım.Bu konuyu arastırdım bırazda tesısat ıslerıyle ılgılenmıslıgım vardı eskıden.Sorun teypden kaynaklanıyor arkadasım.Teypte sub cıkısı olmadıgı ıcın arkasına takılan donusturucu ıle teyp arasında bır uyumsuzluk oluyor bu yuzdende uyarı amaclı boyle bır hata verıyor.endıse edecegın bır durum soz konusu degıl..Sase yada kablodan olan bırsey degıl.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosta gaza basınca turbo gibi cıvvv ses çıkıyomu bass dan

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk ıhtımalle sorun teypı actıgın zaman Gup gup gup dıye 3 ıle 5 arasında wooferdan bır bass sesı gelıo degılmı?? aynı sekılde kapatırkende 2 kere gelıo olması lazım.Bu konuyu arastırdım bırazda tesısat ıslerıyle ılgılenmıslıgım vardı eskıden.Sorun teypden kaynaklanıyor arkadasım.Teypte sub cıkısı olmadıgı ıcın arkasına takılan donusturucu ıle teyp arasında bır uyumsuzluk oluyor bu yuzdende uyarı amaclı boyle bır hata verıyor.endıse edecegın bır durum soz konusu degıl..Sase yada kablodan olan bırsey degıl.

benim bundan önceki aracımda da aynı sebepten oluyodu ama vectra bi sorun yaşamadım şimdilik

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eger gaza basılınca gelen bır ses ıse bu kabloların kalıtesız olmasından kaynaklanan bır sorundur arkadasım