Teyp arızası ve arıza lambası

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün aksam park halinde arabada müzik dinlerken cd30 mp3 teybim durduk yerde kapandı ve bi daha açılmadı. Üzerinden yarım saat geçtikten sonra da seyir halindeyken arıza ışığı yandı ve hala yanık durumda. problemin sigortadan olabilmie ihtimali varmı yoksa daha baska bi arıza mıdır. bilgisi olan arkadaslar cevap verirse sevinirim herkese iyi günler

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şöyle bişey duymuştum. yeni astralarda teyp aşırı ısındığında özel güvenlik sistemi devreye giriyormuş. sesi fazla açılmıyo bende oldu ama tamamen kapanmadı hiç.

astradriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de ise ekran kapandı ve sadece ses geliyordu.Yani radyo çalışıyor fakat ne ekran ne de direksiyon kumandası çalışmıyordu.El kitabını alıp ön kaputun bize göre sağında akünün de sağında bi kutu var sigorta kutusu onu açtım ve kitapta belirtilen 25 miydi yoksa 35 mi kitaba bakarsınız sigortayı çıkardım ve kontrol ettim.Sigorta normaldi ve yerine taktım.arabanın yol bilgisayarı ve saat ayarları değişti ama teyp ekranı geldi ve 3 aydır sorun yok.Almanyadan bi yetkili bulup mail attım ve nedenini sordum.Çok çakıllı ve stabilize yolllarda kullanımda bu tür sorunların olduğunu ve sigortanın ya temassızlık yaptığını ya da yerinden çıktığını söyledi.Astra H serisinin sigortaları diğerlerinden farklı değişik bi model.Haberiniz ola....

astradriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barışodaman arkadaşa tekrar yazıyorum şimdi farkettim ben de bandırmalıyım ve manyasa gittikten sonra istanbula dönünce teyp çalışmadı.Çok çakıllı ve köy yolunda kullandım.Sonra dediğim gibi sigortadan sorunu çözdüm.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belkide teyp fazla açık kaldığı için aküyü bitimiş olmasın.veya aküyü bitirmesin diye ekranın ışıklarını kapatarak aküyü korumaya almışta olabilir.

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim araçta radyo çalıyor ancak kaseti koyduğum zaman hiçbir ses gelmiyor. mekanik olabilir mi?

Son düzenleme: